Kad trūkst idejas dāvanām

Autors: pece, 2012. gada 14. novembris, 13:16:00
Kad trūkst idejas dāvanām

Kad pienāk reize dāvanām, tad tā vien gribas katram atrast to piemērotāko un interesantāko, pie reizes saskaņojot to ar savām finansiālajām iespējām. Cik daudz reizes nav nācies lauzīt galvu par to, ko lai tādu foršu atkal izdomā. Esmu atradusi risinājumu!

 

Jau kādu brīdi esmu atradusi labu vietu, kur smelties idejas un pie vajadzības iepirkt dāvanu kartes un proti – ir vairākas interneta vietnes, kur vienkopus piedāvā iespēju iepirkt dāvanu kartes dažādām aktivitātēm – sākot no tādām piezemētām lietām, kā atpūtu spa centros, beidzot ar gana ekskluzīvām izklaidēm kā braucienu ar formulu.

Mana mīļākā dāvanu iepirkšanas un ideju smelšanās vieta ir:

www.davanuserviss.lv – uzteicams gan piedāvājuma ziņā, gan klientu apkalpošanas ziņā vienkārši perfekta vieta!

www.lieliskadavana.lv - īpašs ar to, ka šīs dāvanu kartes var iegādāties ne tikai internetā, bet arī Maxima XXX un, nu, arī RIMI.

Abi iepirkš minētie piedāvā arī dāvanu komplektu, kur par noteiktu summu var saņemt pretī kādu no piedāvājumiem no kaudzītes. Tas gadījumiem, kad nevaram vienoties, kas tad būtu piemērotākais vai iekārojamākais.

www.weekendbox.lv  - idejām ir gana laba vieta, tomēr ar citādu koncepciju – iespēja nopirkt dāvanu karti par noteiktu summu, par kuru var saņemt pretī noteiktus pakalpojumus. Ideja laba, bet man patīk tomēr personiskākas dāvanas.

Pats vērtīgākais visā – ir iespēja tikt pie labām idejām dāvanām!

Pece

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kur idejas dāvanām smelies tu?