Kad pieviļ E-talons...

Autors: pece, 2016. gada 16. februāris, 09:11:09
Kad pieviļ E-talons...

Vecums nenāk viens un reizēm ar jaunajām tehnoloģijām un iespējām iepauzēju. Ilgi turējos pretī zilajam e-talonam, tiesa slinkuma dēļ, jo to iegādāties tobrīd varēja vien Rīgas Satiksmes klientu apkalpošanas centros, kas manā ceļā negadījās. Speciāli doties biju par slinku, jo atlaides man nekādas nepienākas.

Tomēr reiz TAS brīdis pienāca – iegādāju zilo izkdienas draugu E-talonu  mēnešbiļetei. Tā kā mēnešbiļeti pērku tikai darba dienām, tad parasti papildus ir iegādāti kādi pāris braucieni, ja nu  vajag izmest līkumu ar sabiedrisko arī brīvdienās.

Ilgu laiku atsevišķajiem braucieniem izmantoju dzelteno e-talonu un aizdomīgi skatījos uz iespēju tos salikt kopā ar mēnešbiļeti zilajā E-talonā. Līdz kādu dienu to beidzot paveicu.

Mani prieki bij īsi, jo Rīgas Satiksmei šad un tad, vairākas reizes gadā, gadās sistēmiskas kļūdas, kad sabiedrsikajā nereģistrējas mēnešbiļetes, bet atsevišķie braucieni reģistrējas. Lūk, tā es negribot un negaidot paliku bez atsevišķajiem braucieniem! Un to secināju tad, kad man tos vajadzēja! Var jau ņemt čekus un iet skaidroties uz klientu apkalpošanas centru un naudiņu dabūt atpakaļ, bet tas prasa laiku un nervus.

Tāpēc esmu atgriezusies pie sistēmas – mēnešbiļete zilajā draugā, bet atsevišķie  braucieni dzeltenajā! Darbojas nevainojami!

Nesen arī kolēģe sūdzējās par šo problēmu – tā ka es neesmu nekāds izņēmums.

Ar šausmām domāju par e-talona izmantošanu kā e-maciņu bērniem skolu pusdienām, varēšu regulāri skaidroties.....

Lai Jums negadās sistēmu gļuki ar e-taloniem!