Kā sapakot drēbes, ja ir plānota pārvākšanās

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. maijs 2019 09:13
371

Kad tiek plānoti pārvākšanās darbi, drēbju skapja satura sapakošana ir viens no laikietilpīgākajiem darbiem, jo vidusmēra cilvēkam iegādāto apģērbu daudzums parasti ir liels un tā sapakošana prasa zināmu rūpību. Kā šo procesu padarīt vienkāršāku un arī pārdomātāku?

Kas jāņem vērā pirms drēbju pakošanas

Uzreiz nesāc visu pakot, bet izvērtē, kuri no apģērbiem tev vairs nav nepieciešami, lai nenāktos līdzi vest arī nevajadzīgas lietas.

Izvērtē nevajadzīgo lietu stāvokli un, ja tās ir labā stāvoklī, ziedo tās labdarībai vai pārdod internetā.

Neatbrīvojies no lietām ar sentimentālu vērtību, jo vēlāk tās vairs nebūs iespējams atgūt, tāpēc pārsteidzīgus lēmumus var nākties nožēlot.

Nejauc kopā tīrās, netīrās un mitrās drēbes. Ideālā situācijā pakotas tiek tikai tīras un sausas drēbes, bet, ja kādu apstākļu dēļ pirms pārvākšanās nepietiek laika drēbju mazgāšanai vai žāvēšanai, tad tās vismaz vajadzētu pakot atsevišķi.

Kur pakot apģērbus

Salocītos apģērbus vari iepakot kartona kastēs. Kastes vēlams aizlīmēt ar papīra līmlenti, lai apģērbam nepiekļūtu gruži un putekļi.

Noteikti izmanto arī somas un čemodānus, lai ekonomētu gan iepakošanas materiālus, gan vietu.

Vakuuma maisi ir ideāli piemēroti dūnu jakām, jo tie apģērbu ne tikai pasargās no sasmērēšanās, bet arī ievērojami samazinās tā apjomu, tādējādi ekonomējot vietu. Šādi var pakot arī ziemas segas un spilvenus.

Nenoņemot apģērbu no pakaramajiem, to var iepakot miskastes maisos – tādējādi tas būs pasargāts no sasmērēšanās un tiks ekonomēts laiks, jo, nonākot jaunajā mājoklī, apģērbu uzreiz varēs iekārt skapī.

Kā apģērbu sašķirot

Sašķirojot apģērbu pēc materiāla, tu sev atvieglosi veļas mazgāšanu nākotnē.

Sašķirojot apģērbu pēc sezonas, uzreiz pēc ievākšanās jaunajā mājoklī zināsi, kur meklēt sezonai atbilstošas drēbes, un tev nebūs uzreiz jāizpako pilnīgi visi apģērbi.

Sašķirojot pēc apģērba tipa (bikses, krekli, džemperi utt.), apģērbu izkārtošana skapjos un atvilktnēs būs daudz organizētāka.

Sašķirojot apģērbu pēc to īpašnieka, tiks novērsts lieks haoss, jo katrs, kuram ir ģimene, zina, cik liels haoss izveidotos tad, ja visu ģimenes locekļu drēbes tiktu iepakotas vienā lielā maisā.

Lai veiksmīga un organizēta pārvākšanās!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies