Kā pavadīt trešdaļu dzīves komfortablā un veselīgā vidē

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 23. decembris 2018 10:01
719

Jā, guļot un atpūšoties mēs pavadām aptuveni trešdaļu dzīves, lai atlikušās divas trešdaļas mēs varētu pavadīt lieliskā fiziskā un garīgā formā. Tādēļ, lūk, daži fakti un ieteikumi, kā baudīt atpūtu veselīgā un patīkamā vidē.  

Ar zīdu pildītas segas un spilveni Jums un ģimenei 

SilkSecret piedāvātās segas un spilveni ir pildīti ar Mulberry garšķiedras zīdu. Tas ir augstākās kvalitātes zīds, kas audzēts ekoloģiskos apstākļos. Arī zīda segas ir veidotas ar vissenākajiem, tradicionālajiem paņēmieniem — tas viss kopā ir roku darbs. Šīm segām piemīt ārkārtīgi daudz pozitīvu īpašību, kuru dēļ tās nodrošina veselīgu vidi naktsmieram.  

Nekādu putekļu ērcīšu 

Dūnu un vilnas segās dzīvo lielas putekļu ērcīšu kolonijas, kas var izraisīt alerģijas. Pat tiem, kas neslimo ar alerģijām, nav vēlams gulēt putekļu ērcīšu kompānijā. Putekļu ērcītes nedzīvo ne ar zīdu pildītās segās, ne spilvenos, ne arī zīda pledos un gultas veļā. Tieši šī iemesla dēļ aptuveni 50 % Silk Secret klientu ir personas, kas cieš no putekļu ērcīšu izraisītām alerģijām, un ar zīdu pildītas segas un spilveni ir viens no dabiskiem veidiem, kā mazināt putekļu ērcīšu klātbūtni telpā, lai baudītu veselīgu miegu. 

20181218095640-16474.jpg

Veselīgs naktsmiers  

Ar zīdu pildītām segām piemīt arī daudz citu pozitīvu īpašību, piemēram, termoregulācija. Tas nozīmē, ka atšķirībā no citām segām tās pielāgojas ārējiem apstākļiem un ķermeņa temperatūrai, lai nodrošinātu patīkamu gulēšanu. Ziemā zem segas būs patīkami silti, bet vasarā — atvēsinoši. Tieši tas, kas ir nepieciešams, lai Jūs būtu izgulējies un možs katru rītu. 

Turklāt izcilās gaisa cirkulācijas dēļ, ko nodrošina augstas kvalitātes dabiskais garšķiedras zīds, zīda šķiedra spēj uzņemt mitrumu līdz pat 30 % no sava svara, bet taustāmi palikt sausa. Tādā vidē neveidojas pelējuma sēnītes un baktērijas — tas nozīmē, ka izstrādājumi nodrošina Jūsu veselībai draudzīgu vidi. 

Kā saglabāt skaistumu nakts laikā — zīda segu pretnovecošanās īpašības

Visa burvība slēpjas faktā, ka dabiskā zīda šķiedras palīdz ādai atjaunoties nakts laikā. Zīda olbaltumviela fibroīns aizsargā ādas dabisko mitrumu un paaugstina ādas elastību. Sejas āda arīdzan tiks pasargāta no ikrīta izgulējumu rieviņām un iegūs veselīgu izskatu. Savukārt mati būs gludāki, mīkstāki un spīdīgāki. Piedevām zīda gultas veļa uzlabo miegu un novērš stresu — arī tas palīdz ilgāk saglabāt jaunību. Kā arī iespēja ādai brīvi elpot 7–8 h diennaktī radīs optimālu ādas pH līmeni, kam ir visnotaļ pozitīva ietekme gan uz ādas izskatu, gan uz tās novecošanās aizkavēšanos. 

20181218095857-32535.jpg

Veselīgs miegs ceļojumos

Iespējams, arī Jūs piederat pie tiem, kas nespēj iemigt nepazīstamās vietās, kaut gan ceļošana ir Jūsu iemīļotākais atpūtas veids. Patiesībā ļoti daudzi nejūtas komfortabli naktsmiera laikā viesnīcās, kur spilveni mēdz būt par cietu, mīkstu vai lielu. Tieši tādēļ Jūsu naktsmieram un komfortam Silk Secret piedāvā arī īpašu ceļojuma komplektu, kurā ir ar zīdu pildīts spilvens, zīda spilvendrāna un acu maska. Šo spilvenu Jūs vienkārši varat paņemt līdzi ceļojumā, un tas garantēs Jums izdevušos atpūtu. Piedevām Jūs izvairīsieties no iespējamām baktērijām vai putekļu ērcītēm, kas var mitināties viesnīcas spilvenos. 

20181218095947-90424.jpg

Zīda pleds — mīlīga dāvana zīdaiņiem un bērniem 

Pirmā dāvana bērna raudzībās vai dzimšanas dienā? Zīda pleds bērnam būs mīļa, maiga un paliekoša vērtība. Turklāt visas zīda pozitīvās īpašības nodrošinās zīdaiņa attīstību veselīgā vidē, jo viņš guļot pavada gandrīz visu pirmo dzīves gadu. 

Izcila dāvana svētkos

Zīda izstrādājumi vispār ir izcila dāvana nozīmīgos svētkos gan pieaugušajiem, gan bērniem. Silk Secret klienti bieži izvēlas zīda gultas veļu dāvināt jaunlaulātajiem, segas un spilvenus — ģimenes locekļiem un tuvākajiem draugiem. Protams, tas bieži notiek pēc tam, kad kāds no ģimenes locekļiem ir izmēģinājis un sajutis zīda izstrādājumu pozitīvās īpašības. 

20181218100037-18499.jpg

Seksīga zīda gultas veļa un sievišķīgi aksesuāri 

Ja gulēt, tad gulēt skaisti… Protams, zīda gultas veļai piemīt seksapīls — tā izskatās lieliski un tā ir ārkārtīgi maiga. Tāpat neaizmirsīsim par tās pozitīvajām īpašībām, kas to padara unikālu: 100% dabiska, nodrošina ideālu mikroklimatu, ar antibakteriālām īpašībām un novērš putekļu ērcīšu veidošanos.  

Profesionāla konsultācija 

Ja neesat pārliecināts, vai zīda izstrādājumi Jums ir piemēroti vai kuru no tiem izvēlēties, sazinieties ar Silk Secret vadītāju Ingu Vasilišinu, kura ar lielāko prieku palīdzēs Jums izvēlēties piemērotāko izstrādājumu, ņemot vērā Jūsu paradumus, gaisa temperatūru mājoklī un citus kritērijus. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies