Kā noskaidrot vai e-studijas ir domātas Tev?

Autors: , 2012. gada 18. janvāris, 00:00:00
Kā noskaidrot vai e-studijas ir domātas Tev?

E-studijas ir mūsdienīga izglītība tev ērtā laikā un vietā – šie vārdi precīzi raksturo e-studijas. Taču kā noskaidrot vai e-studijas ir domātas Tev? Mēs tev palīdzēsim.

 

 

Īss tests ar dažu, bet būtisku jautājumu palīdzību Tev atklās vai e-studijas ir domātas Tev!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja vismaz uz vienu no jautājumiem TU atbildēji ar „Jā”, tad e-studijas ir domātas Tev. Patiesībā tas ir tieši tas, kas nepieciešams, lai ērtā veidā iegūt augstāko izglītību.

 

Biznesa vadības koledža ir eksperts e-studiju jomā, jo ir vienīgā augstākās izglītības mācību iestāde Latvijā, kura specializējusies un piedāvā tikai e-studiju formu. E-studijas atzinīgi novērtējuši jau vairāk kā 1493 absolventi. Deviņu Biznesa vadības koledžas darbības gadu laikā e-studiju forma ir pierādījusi savu kvalitāti.

 

Uzsāc e-studijas Biznesa vadības koledžā un pati veido savu studiju plānu, apgūsti studiju priekšmetus izmantojot koledžas izstrādātas mācību grāmatas, video lekcija un audio lekcijas. Paškontroles uzdevumi palīdzēs Tev pārbaudīt savu zināšanu līmeni gatavojoties eksāmeniem, jo mēs taču mācamies priekš sevis! Vairāk informācijas atradīsi www.bvk.lv

 

 


Vairāk par ziemas uzņemšanu Biznesa vadības koledžā lasi šeit>>

 

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Tu gribētu izmēģināt mācīties e-studijā BVK? Varbūt tev jau ir kāda tālmācības pieredze?