Kā es gāju eglīti lūkoties

nosiguldas
nosiguldas 22. decembris 2014 16:35
1644

Šis atgadījums man liek pasmaidīt katru reizi, kad to atceros, Un atceros es to katru gadu, kad jāsāk domāt par eglītes meklējumiem.

Kad tikko sākām dzīvot kopā ar vīru. Uz pirmajiem ziemassvētkiem, lūdzu viņu, lai viņš atved man eglīti. Iepriekš gan piekodināju, ka eglītei jābūt 2. metrus garai un kuplai.

Kad izgāju pagalmā, uz mani skatījās eglīte kā karikatūrās viens vertikāls koks ar četriem horizontāliem zariem. Uzzīmējot sanāk četrkāršs  krustiņš. Skatos un nevaru saprast raudāt vai smieties. Uz manu jautājumu atbilde bija vienkārša, abās pusēs ir vienāds zaru skaits, ko vēl vajag no egles.

Pārskaitos, jo bija skaidrs, ka mani šajā mājā neviens nesaprot, paņēmu cirvi un devos egles meklējumos. Aizmirsu piebilst, ka tas notika vienā no tiem īpaši sniegainajiem gadiem. Kad iegāju mežā sapratu ka laikam nedaudz pārsteidzos, jo eglīšu bija daudz, tikai sniegs arī bija līdz vēderam. Pamazām sāka puteņot un eglītes viena par otru skaistākas pārklājās ar baltu rotu. Es gāju no kociņa līdz kociņam, kamēr beidzot atradu to, ko meklēju. 

Izrakos līdz zemei un nocirtu savu guvumu, kad lepni izsoļoju no meža, biju visa vienā sniegā un nemaz nepamanīju, ka pagājušas vairāk kā trīs stundas. Uz lieveņa nervozi pīpēja mans vīrs un vienīgais ko viņš varēja pateikt, vai man nevajagot siltu ūdeni kāju sasildīšanai. 

Kad sēdēju ar karstu tējas krūzi rokā un kājas plunčājās ūdenī, nodomāju, nekad vairāk neiešu pēc egles. Jo biju nosalusi un izmirkusi, bet lepna gan, tādu egli atvesu, puse plika, bet otra pa pusistabu.

Tā manā mājā iegājās teiciens par " īpašo egles pasūtījumu", vīrs zin, ka nepieciešams atrast egli, kas ir kupla no vienas puses un plika no otras, lai to varētu iebīdīt stūrī, kur tai paredzēta vieta. Jā un no tās reizes, katru gadu man ir pasakaini skaista egle, jo vīrs nevēlējās, lai es atkārtoju gājienu uz mežu.....

 

Blogo Sieviešu klubā un laimē!

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 23. decembris 2014 09:15 hiperkeri

priecīgus svētkus
:)

hiperkeri 22. decembris 2014 18:30

Re,kā tos vīrus izmācīt:D:D:D
Malacis! Feins Ziemassvētku pastāsts!