Kā audzēt gurķus savādāk.

nosiguldas
nosiguldas 24. aprīlis 2014 16:14
2043

Kas teica, ka gurķiem jāaug zemē, kāpēc tos neaudzēt tvertnē ( mucā, pudelē), vai vienkāršos plastmasas maisos.

https://www.youtube.com/watch?v=MeGMk3u_KKU

Saskatījos visādus padomus un padalījos ar tiem ar draudzeni. Draudzene mani uzmanīgi noklausījās un tad pastāstīja kādu veidu, kā viņas laba draudzene gurķus audzē jau vairākus gadus. Viņa stāda tos lielajos plastmasas maisos, bet maisus rūpīgi novieto vienu pie otra veidojot dobi. Gurķi augot pat ļoti labi, garās atvases skaisti krītot uz leju un nevārtoties pa zemi. Gurķītim kājām ir silti, ūdens un mēslojums neaiziet zemē, tāpēc nav jāuztraucas par izžūšanu.

Nu ko domāts, darīts. Kāpēc  nepamēģināt. Kaut vai tāpēc, ka muca man būtu jāmeklē un jāpērk, bet maisus var nopirkt ļoti daudzos veikalos.

Stādot, pie sevis domāju, bet kāpēc nepadomāt arī par papriku, tā mīl siltumu, barības vielas un bieži nepaspēj nobriedināt augļus. Tā nu man tapa trīs veida maisi, divi ar siltumnīcas gurķiem, trīs dzīvos ārā un vēl trīs ar papriku. Kas no tā sanāks noteikti padalīšos. 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 24. aprīlis 2014 16:17

video var noskatīties manā blogā: http://darznieksiesacejs.blogspot.com/