Juristu klubiņš Sieviešu Klubā!

nosiguldas
nosiguldas 24. novembris 2010 11:36
827

Turpinot vakar iesākto sarunu, Sieviešu klubā ir jauna sadaļa NODERĪGI, kura uzkrāsies visas mūs interesējošās lietas, kopīgi vienojoties, veidojam pirmo interešu klubiņu Sieviešu klubā. Kopīgi diskutēsim par juridiskām ķibelēm un protams piedāvāsim arī nopietnāku palīdzību dažādu juridisku jautājumu risināšanā.

 

Klubiņa sastāvs :

NO SIGULDAS- administratīvās prasības, administratīvo aktu pārsūdzības, konsultācijas ceļa satiksmes negadījumos, cietušo tiesības un iespējas saņemt kompensācijas( OCTA likums). kriminālprocesa normas, krimināllikums. procesuālu lēmumu pārsūdzība, gatavoju dokumentus dažādu pabalstu saņemšanai.(VSAA)

WINNIJA- administratīvais process ( administratīvās tiesības)

NOELLE-parādu piedziņa, līgumi, juridiskās vēstules (civiltiesības)

RASAS- krimināltiesības (kriminālprocesa normas, krimināllikums)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
juriste29892686 3. maijs 2011 19:20

#JURIDISKĀS KONSULTĀCIJAS.
#Ikdienas KOMPLEKSĀ JURIDISKĀ APKALPOŠANA.

Jūsu P R O B L Ē MA - mūsu R I S I N Ā J U M S

#Dokumentu (t.sk. līgumu, vienošanās, statūtu, nolikumu, instrukciju u.c.)
- analīze;
- sagatavošana;
- saskaņošana;
- pieprasīšana.

#Juridiskā atzinuma sniegšana.

#Klienta interešu pārstāvība
- pārrunās;
- tiesā un šķīrējtiesā;
- valsts un pašvaldības iestādēs;
- organizācijās.

*PARĀDU PIEDZIŅA
* PARĀDSAISTĪBU sloga atvieglošana.
*Maksātnespējas procesa juridiskais nodrošinājums.

KOMPETENCE:

ADMINISTRATĪVĀS TIESĪBAS (t.sk.administratīvo aktu (t.sk.nelabvēlīga administratīvā akta, arī ADMINISTRATĪVO SODU) apstrīdēšana pirmstiesas un tiesas procesā u.c.).
DARBA TIESĪBAS (t.sk. darba aizsardzība, kā arī individuālo un kolektīvo darba līgumu sastādīšana, komersanta darbību reglamentējošo dokumentu sagatavošana, atbilstoši normatīvajiem aktiem un faktiskajiem apstākļiem, u.c.).
KOMERCTIESĪBAS (t.sk.komersanta (IK,SIA, mazkapitāla SIA, AS, PS), biedrības, DzĪB, nodibinājuma, fonda reģistrācijas un darbību reglamentējošo dokumentu sagatavošana, kā arī to reģistrācija, u.c.), kā arī juridioskā apkalpošana..
Ģimenes tiesības.
Mantojuma tiesības.
Īpašumu tiesības
Saistību tiesības.
Lietu tiesības.
Cilvēktiesības.
Patērētāju tiesības.
u.c.

TIEM, kam nepieciešama profesionāla konsultācija (un/vai problēmas risinājums) Pieņemšana pēc iepriekšēja pieraksta un BEZMAKSAS konsultācijas pa tālruni
+371 2 989 2 686.
Ar pastāvīgiem klientiem tiek strādāts arī onlain režīmā.

ikere 25. februāris 2011 13:10

Sveicinātas Dāmas, arī man ir nepieciešama palīdzība, šoriez šķiršanās lietā.Gribu šķirties, bet man bijušas vīrs neparaksta papīrus( ka labprātīgi piekrīt šķirties), kaut kopā nedzīvojam jau 2 gadus un bērniem visiem ir virs 18 gadi, īpašumu arī kopīgu nav, jo esmu bāriņtiesā( Beverīnas novadā) parakstījuši, ka ,,...katram ir savs īpašums un uz otra laulātā īpašumu nepretendēju,,.Esmu šogad piederklarējusies pie drauga dzīvesvietā- Jelgavā.Vai tas iesniegšanu Valmieras tiesā nebremzēs?Kā lai tieku vaļā no oficiālā lauleņa, ja viņš neparaksta vienošanos.ļoti gadīšu atbildi, vai iespēju uz palīdzību.

dorte 11. janvāris 2011 21:51

Meitenes, man vajadzīga nopietna palīdzība ,esmu tikusi līdz Administratīvai apgabaltiesai par civildienesta attiecību izbeigšanu atzīšanu par prettiesisku,jūtu,ka cīnīties ar valsti laikam ir bezjēdzīgi,bet likums ir manā pusē,gribu pacīnīties,varbūt Winnija man ko var ieteikt.....

vitta 5. janvāris 2011 19:20

Varu palīdzēt ar zināšanām "zemes lietās". Kaut arī "zemes reforma ir beigusies", gribam kaut ko reizēm mērīt, noskaidrot , sadalīt lai pārdotu... Esmu saistīta ar mērīšanu...

jurists81 3. decembris 2010 11:41

Sveiki! Mans darba lauciņš ir komerctiesības, proti, viss, kas saistīts ar uzņēmuma dibināšanu izmaiņām, likvidāciju, reorganizāciju utt. Priecāšos palīdzēt ar padomu!!! Rakstiet! :)

winnija 25. novembris 2010 09:59

Jauku, ka mēs esam te apvienojušās vienkopus sava aroda meistares ;-) Mazliet papildiniāšu par sevi: Jaunu uzņēmumu, biedrību un nodibinājumu reģistrēšana, reorganizācija, kā arī parāda piedziņa.

kintijasieviesuklubslv 25. novembris 2010 00:54

apsveicu ar apvienošanos! ja SK kaada iesūtīs kādu juridisku jautājumu, uzreiz vērsīšos pie jums :)

rasas 24. novembris 2010 20:02

o, tad redz, kāda mana konkurente tajos portālos ;) ja nopietni -noelle, man šķiet, ka īstā vaina jāmeklē piedāvātājos, jo par sevi varu teikt to pašu - pieredze gan valsts, gan privātajās struktūrās + starptautiska pieredze, bet redz, nekā pagaidām.. bet kas meklē, tas atrod - viennozīmīgi. :)

Noelle 24. novembris 2010 19:27

rasas, strādāju Rīgā, jā... šobrīd arī diezgan aktīvi "siroju" par darba meklētāju portāliem, jo arī pati gribu mainīt darbu. Esmu bijusi arī uz kādām 5 intervijām, bet pagaidām nesekmīgi. Īsti nezinu, vai manī tā vaina (kaut gan - ar 4 gadu pieredzi bankā, nez vai varētu teikt, ka esmu baigi zaļais gurķis, vai ne sevišķi zinoša) vai tajos piedāvātājos...
Vēl jau arī svarīgi - kāds ir atalgojums, uz kuru vēlies kandidēt... pagaidām izskatās, ka vidējais, ko piedāvā ir kādi 500 uz rokas. Vairāk neesmu manījusi...

rasas 24. novembris 2010 18:59

un noelle, teic, ka strādā Rīgā? vēlos mainīt darba vietu.. cik reāli var atrast darbu Rīgā pa profesijai?

rasas 24. novembris 2010 18:59

man jau šķiet, ka visas SK meitenes izmanto šo triku - prāts apvienojumā ar skaistumu :)

jana 24. novembris 2010 18:56

Bet, visu cieņu, nopietna un atbildīga nodarbošanās!

jana 24. novembris 2010 18:55

Kaut ko sievišķīgu, varbūt ar dizainu, reklāmu vai arhitektūru saistītu. Vārdu sakot to, kur jāliek lietā skaistums...:)

rasas 24. novembris 2010 18:40

jana, un kādas profesijas tad mums varētu "piešūt"? ;)

rasas 24. novembris 2010 18:39

;) hei, mūsu "profesionālais pulciņš" - lai izdodas mums visām.. par sevi varu piebilst + vēl tiesvedības procesi, pārstāvība gan civilajās lietās, gan kriminālajās.. :)

banderoso 24. novembris 2010 17:57

Strādāju grāmatvedībā, bet neesmu tik stipra (vismaz pati nejūtos), lai varētu kādam dot padomus. Bet Jums meitenes par uzdrīkstēšanos žetons!

24. novembris 2010 17:15

pardon, juristu :)

24. novembris 2010 17:15

OO jursitu pulciņš, forši :) Vajadzētu vēl citas profesijas apvienot :)

Noelle 24. novembris 2010 17:15

ievisija, sveicienas Tev arī pulciņā! :)

jana 24. novembris 2010 17:04

Uh, pat iedomāties nespēju, ka jūs, nosauktās meitenes, esat juristes! :)

ievisija 24. novembris 2010 17:04

sveiciens kolēģēm! ;)

nosiguldas 24. novembris 2010 17:01

Nav par ko, prieks būs komunicēt ar kolēģiem

Noelle 24. novembris 2010 16:42

Nosiguldas, paldies, ka uzņēmies uzrakstīt šo ziņojumu! :)