Jauns konkurss: mana mazā mīluļa rudens piedzīvojumi

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 7. novembris 2018 06:15
1361

Par krāšņo rudeni priecājas ne tikai bērni un pieaugušie, bet arī mūsu mazie mīluļi. Priecīga ārdīšanās dzeltenajās rudens lapās. Sapņains skatiens, lūkojoties uz krītošām rudens lapām, sēžot uz palodzes. Ķirbīšu kompozīcijas pārkārtošana pēc saviem ieskatiem...

Pastāsti un parādi mums, kādi ir TAVA četrkājainā, spalvainā, pūkainā, astainā, ūsainā vai cita veida mājas mīluļa rudens piedzīvojumi!

Konkursa blogus gaidīsim līdz 11. novembrim (ieskaitot)!

Konkursa balva >>>

Gvena Kūpere "Homēra odiseja"

20181017121930-77394.jpg

Mazāk par visu Gvenai Kūperei ir vajadzīgs vēl viens kaķis. Divi jaunajai sievietei jau ir, tāpat kā slikti atalgots darbs un nesen salauzta sirds. Kādu dienu Gvenai piezvana pazīstama veterinārārste un pastāsta par trīs nedēļas vecu kaķēnu. Tomēr tas nav tikai kārtējais pamestais kaķēns. Tas ir kaķēns bez acīm. 
Abiem tā ir mīlestība no pirmā tikšanās brīža.

Visi Gvenu brīdina, ka Homērs nekad nedzīvos kaķa cienīgu dzīvi. Taču neredzīgais kaķēns, no kura neviens necer neko sagaidīt, ātri vien izaug par pusotru kilogramu smagu dinamīta bumbu un sadraudzējas ar visiem, kas vien gadās ceļā. Homērs mierīgi uzlec uz divus metrus augsta grāmatplaukta, izdzīvo, pēc 11. septembra traģēdijas uz vairākām dienām palicis dzīvoklī bez saimnieces, un pat izglābj Gvenas dzīvību, nakts vidū patriecot no dzīvokļa iebrucēju. Homēra nesatricināmā uzticība, bezgalīgā mīlestība un prieks, kas pārvar visus šķēršļus, izmaina jaunās sievietes dzīvi. Un, satikusi vīrieti, kas vēlāk kļūst par viņas vīru, Gvena aptver, ka Homērs viņai sniedzis pašu vērtīgāko mācību: mīlestība nav acīm saredzama.

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši TAVU blogu!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Sandra 17. oktobris 2018 13:12

Mans lielais darbs sulu spiešanā,bet mīlulis tik skalo un noskatas!!!