Jauns blogu konkurss: iedvesmojies jaunai profesijai!

Autors: kintijasieviesuklubslv, 2011. gada 26. septembris, 14:30:00
Jauns blogu konkurss: iedvesmojies jaunai profesijai!

Tu šobrīd gribētu pilnveidot savas zināšanas? Varbūt tu vēlētos apgūt pat kādu jaunu profesiju? Ja uz mirkli aizmirstam katras finansiālo stāvokli, ļaujamies kopīgam sapnim! Iedvesmojamies jaunai profesijai! Ja būs lemts, nauda pati ceļu pie tevis atradīs, tu taču tici pozitīvajai domāšanai, vai ne?

 

 

Tātad, kas jādara, lai piedalītos blogu konkursā?

 

Vispirms jāļauj sev mirkli pasapņot un rast atbildi uz jautājumu - kāda ir tava šī brīža sapņu profesija? Varbūt tā jau tev šobrīd ir? Dalies sajūtās un iespaidos! Un noteikti, noteikti - pastāsti, kur tu vēlētos pilnveidot savas zināšanas? Kādas ir tavas domas par tālmācību? Studijām neklātienē? Klātienē? 

 

Tā kā Sieviešu Klubs šobrīd draudzējas ar Biznesa vadības koledžu, piedāvājam tev jaunu profesiju iedvesmoties tieši šajā tālmācības izglītības iestādē. Lai iedvesmotos, spied šeit>>

 

Kad blogs gatavs, pievieno to šeit vai arī sūti uz epastu - kintija.bulava@sieviesuklubs.lv

 

Radošākā un iedvesmojošākā bloga autorei dāvināsim kādu no Biznesa vadības koledžas izdotajām grāmatām. Kas tevi interesēs vairāk - mārketings? Sociālās zinības? Komunikācijas? Loģistika? Vadības zinātnes? Pati varēsi izvēlēties tieši sev interesējošo grāmatu! Vērtīgi, vai ne? 

 

Blogu konkurss Sieviešu Klubā ilgst līdz nākamajai pirmdienai, 3. oktobrim. Pasteidzies! Sieviešu Klubā tas notiek sadarbībā ar Biznesa vadības koledžu!

 

Kintija, Sieviešu Klubs