Jauns blogu konkurss: iedvesmojies jaunai profesijai!

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 26. septembris 2011 14:30
492

Tu šobrīd gribētu pilnveidot savas zināšanas? Varbūt tu vēlētos apgūt pat kādu jaunu profesiju? Ja uz mirkli aizmirstam katras finansiālo stāvokli, ļaujamies kopīgam sapnim! Iedvesmojamies jaunai profesijai! Ja būs lemts, nauda pati ceļu pie tevis atradīs, tu taču tici pozitīvajai domāšanai, vai ne?

 

 

Tātad, kas jādara, lai piedalītos blogu konkursā?

 

Vispirms jāļauj sev mirkli pasapņot un rast atbildi uz jautājumu - kāda ir tava šī brīža sapņu profesija? Varbūt tā jau tev šobrīd ir? Dalies sajūtās un iespaidos! Un noteikti, noteikti - pastāsti, kur tu vēlētos pilnveidot savas zināšanas? Kādas ir tavas domas par tālmācību? Studijām neklātienē? Klātienē? 

 

Tā kā Sieviešu Klubs šobrīd draudzējas ar Biznesa vadības koledžu, piedāvājam tev jaunu profesiju iedvesmoties tieši šajā tālmācības izglītības iestādē. Lai iedvesmotos, spied šeit>>

 

Kad blogs gatavs, pievieno to šeit vai arī sūti uz epastu - kintija.bulava@sieviesuklubs.lv

 

Radošākā un iedvesmojošākā bloga autorei dāvināsim kādu no Biznesa vadības koledžas izdotajām grāmatām. Kas tevi interesēs vairāk - mārketings? Sociālās zinības? Komunikācijas? Loģistika? Vadības zinātnes? Pati varēsi izvēlēties tieši sev interesējošo grāmatu! Vērtīgi, vai ne? 

 

Blogu konkurss Sieviešu Klubā ilgst līdz nākamajai pirmdienai, 3. oktobrim. Pasteidzies! Sieviešu Klubā tas notiek sadarbībā ar Biznesa vadības koledžu!

 

Kintija, Sieviešu Klubs

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
megumi 26. septembris 2011 22:28

Es gribētu mācīties mūziku,dizainu - modi, astroloģiju,bet laikam jau gan Biznesa vadības koledžai ar to nebūs nekāda sakara :)

smukaa 26. septembris 2011 18:55

(Y)

mazaa raganina 26. septembris 2011 18:46

Es gribu iemācīties rakstīt projektus!!!Mans pirmais projekts man būs visu laiku acu priekšā un man tas dod tādu lidojuma sajūtu, es vēlētos to turpināt!

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā