Jaunā gada apņemšanās – gribu būt e-studente!

Autors: , 2012. gada 16. janvāris, 16:00:00
Jaunā gada apņemšanās – gribu būt e-studente!

Līdz ar Jaunā gada atnākšanu atveram jaunu lapu savā dzīves grāmatā. Mēs izvirzām mazākus vai lielākus mērķus, kurus vēlamies sasniegt un sapņus, kurus esam nolēmušas piepildīt. Svarīgi atcerēties, ka jaunā gada apņemšanās ietvaros jāiepriecina gan ķermenis, gan prāts. Sporta nodarbības, veselīgs dzīvesveids, dažādi kursi, dejas u.c. – lieliski. Bet vai esi iedomājusies iepriecināt savu prātu un uzsākt studijas, kļūstot par studenti?

 

 

Un tieši par e-studenti, kura e-studiju programmā apgūst, piemēram, tiesību zinātnes, grāmatvedību un finanses vai citu šobrīd aktuālu nozari? E-studijas Biznesa vadības koledžā ir draudzīgākā studiju forma strādājošiem, aktīviem un mūsdienīgiem cilvēkiem. Ģimene, draugi, veselība, zināšanas, laiks, izaugsme, nauda – pamatvērtības, kas ir nemainīgas un katrai no mums svarīgas. Biznesa vadības koledža piedāvā tavam dzīves ritamam draudzīgas studijas par prioritāti izvirzot visas šīs vērtības:

 

 

 

 

 

 

 

 

Šo vērtību klāstu varētu turpināt, jo e-studijas Biznesa vadības koledžā nodrošina Tev iespēju izmantot mūsdienu izglītības privilēģijas. Tieši šobrīd Biznesa vadības koledžā norit ziemas uzņemšana un tieši Tev ir iespēja uzsākt e-studijas jau tagad!

 

 

Vairāk par ziemas uzņemšanu Biznesa vadības koledžā lasi šeit>>

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Ko tu šogad jaunu gribētu apgūt un iemācīties?