Janvāris- pirmie dārza darbi var sākties

nosiguldas
nosiguldas 16. janvāris 2014 12:02
1704

Janvāris ir tas laiks, kad ir laiks sākt plānot pavasara aktivitātes dārzā un kā pirmo gribu minēt pastaigu pa veikaliem sēklu meklējumos. 

 20140116114406-64605.jpg
Sēklu iegādē ļoti vērtīgi būs konsultēties ar pārdevējiem, nedrīkst aizmirst palasīt arī to, kas rakstīts uz paciņas. Stādu audzēšanai ieteicams izvēlēties augus, kuriem nav nepieciešams ļoti daudz gaismas, jo tagad, ziemā, to būs grūti nodrošināt. Tā vismaz ir manā mājā, pat gaišākajā vietā gaismiņas ir pamaz un pēc kāda laika daļa stādiņu izstīdzē, tāpēc šogad esmu stingri nolēmusi pievērsties tikai pārbaudītām vērtībām. Visus spēkus pielikšu begoniju un pelargoniju audzēšanai.
 
20140116114714-44555.jpg
 
Šis bezsniega laiks tik ļoti atgādina , ka pavisam drīz būs pavasaris, ka vairs jau sniegu negribās. Tāpat vismaz pagaidām pavisam nav aktuāli diedzēt lokus uz palodzes, jo manā dārzā ziemas loki ir vesela dobe.  Visgrūtāk pēc maniem novērojumiem ir telpaugiem. Smagi šogad ziemo pelargonijas un fuksijas, es jau dažas esmu pazaudējusi. 
 
Lai pakopotu visu interesējošo informāciju par manu pieredzi, augiem un dārzu, par telpaugu audzēšanas īpatnībām esmu izveidojusi savu blogu, kur būsiet mīļi gaidītas. Labprāt atbildēšu uz visiem Jūsu jautājumiem un izejot no nepieciešamās informācijas veidošu apkopojumu. Neskatoties uz to atsauces un īsu informāciju par aktuālo sniegšu arī sieviešu  klubā. 
 
Šodienas aktualitāte- vai esat iegādājušās sēklas internetā, kāda ir Jūsu pieredze?

no siguldas 
http://darznieksiesacejs.blogspot.com
 
 
 
Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 16. janvāris 2014 12:51 nosiguldas

Paldies, tā arī darīšu :)

nosiguldas 16. janvāris 2014 12:41

Pēc personīgās pieredzes, pagaidi pavasari, kad sāks dīgt jaunā zālīte, tad redzēsi, kad un kādi labošanas darbi jāveic. Vienu gadu man bija ļoti līdzīga situācija, pirms sala nepaspēju nopļaut zālīti, zem smagā sniega tā izsuta un uz pavasari bija pelēks laukums. Nogrābu visu un domāju, ka darbs būs veicams pa jaunu, bet nekā pēc pāris nedēļām zālīte sadīga un jāpielabo bija tikai daži pleķīši.

vecsprofils 16. janvāris 2014 12:31

Paldies, labs raksts un blogu pievienoju favorītiem, noderēs :)
Pie reizes uzjautāšu jautājumu - kā būt ar zaļo zālīti - mauriņu, ja tagad zālājs ir nekāds, bet gribētos līdz ar pavasara tuvošanos to izkopt un redzēt jau zaļumiņus. Kā un kurā mēnesī to vislabāk realizēt?