Īsi par telpaugu izvēli un kopšanu ziemas periodā.

nosiguldas
nosiguldas 11. februāris 2014 13:03
1045
Jau labi sen esmu  ievēroju, ka ir augi, kas pie manis aug bez problēmām, bet ir augi, kurus mēģinu audzēt un tik un tā tie iznīkst. Nevaru piekrist, ka  augs var ietekmēt mājas ikdienu labvēlīgi, bet noteikti varu apgalvot, ka augi jūt savu saimnieku un atsaucas ar bagātīgu ziedēšanu uz rūpēm par viņiem.
Vēl esmu novērojusi, ja uzdāvina augu, kas nepatīk un to jūti iekšēji, atdod to kaimiņam, radiniekam, draugam, kam šis augs darīs prieku. Tāpat laiku pa laikam ir sajūta, ka vienu vai otru augu vajadzētu atsākt audzēt, tad es to atrodu un uz kādu laiku, tas ieņem vietu uz manas palodzes. Īsi par manu pieredzi un noderīgi padomi kā rūpēties par telpaugiem ziemas periodā ir atrodami-  http://darznieksiesacejs.blogspot.com/
 
Ļoti ceru, ka Jums noderēs. 
 20140211130338-92350.jpg
Vēl vēlos Jūs lūgt uzrakstī par kādiem telpaugiem Jums gribētos uzzināt vairāk, ar tiem arī sākšu aprakstus ar noderīgiem padomiem.


Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 11. februāris 2014 15:09