Ieskaties 7 idejās Zemes stundai

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 27. marts 2010 00:00
1788

Miljoniem cilvēku visā pasaulē sestdien, 27. martā uz vienu stundu izslēgs gaismu un vienosies Zemes stundā, lai paustu savu attieksmi pret globālo sasilšanu.

{smallpic:1}

 

Pat Eifeļa tornis un Empire State Building Ņujorkā iegrims pilnīgā tumsā. Lai arī Tā kā zemes stunda arvien tuvojas, varam sākt ģenerēt idejas, ko šajā stundā sadarīt. Un arī tad, kad tā būs pagājusi, tas nenozīmē, ka to nevaram atkal atkārtot kaut uz brīdi, lai ietaupītu elektroenerģiju un ietekmētu globālo sasilšanu. Izklausās pēc augstiem ideāliem? Tomēr, piekrītu kādai vides reklāmai, ka globālā sasilšana sākas no lokālas vienaldzības. Lai vai kā, te būs 7 zaļas idejas, kā pavadīt vienu stundu vai pat vairāk pilnīgā tumsā:

 

Iemīlies – pavadi stundu kopā ar savu otro pusīti un baudi abpusēju masāžu.

 

Izbaudi vakariņas sveču gaismā – iepriekš sagatavo romantiskas vakariņas un īpašai noskaņai dekorē galdu ar svaigiem ziediem. Un desertā servē šokolādi.

 

Iegrimsti relaksējošā vannā – kuram gan nepatīk ilga un mierpilna laiskošanās aromātiskā vannā, visapkārt iededzot sveces? Lieliska atpūta pēc saspringtas darba dienas. Pat iedomājoties vien, pārņem patīkamas sajūtas.

 

Meditē – meditācija ir lieliska iespēja izdzēst ne tikai elektrību, bet pienākumus, nebūšanas un visu citu no prāta. Atjauno iekšējo harmoniju! Atrodi komfortablu vietu savās mājās un ieslīgsti mierpilnā meditācijā. Pirms tam gan izbrīvē sev brīvu pēcpusdienu tikai sev vienai! Tikai esi uzmanīga, jo sveces arvien vēl deg!

 

Tā kā tava māja ir ieslīgusi tumsā, apdomā iespēju iziet laukā:

 

Palūkojies zvaigznēs – nav svarīgi vai esi pilsētā vai ārpus tās, ej pastaigā un atrod visus sev zināmos zvaigznājus. Varbūt pat noķersi krītošu zvaigzni!

 

Pastaigājies mēnesgaismā – spocīgā mēnessgaisma un klusums noskaņos tevi patīkamiem sapņiem, bet svaigais, naksnīgais gaiss kopā ar vakara vēju aizpūtīs prom visas dienas rūpes un iedvesmos tevi jaunai skaistai dienai.

 

Uzrīko zaļo pārtiju – ielūdz draugus uz kokteiļu vai spēļu vakaru. Bet varbūt kādam tavam draugam vai tev pašam ir ģitāra? Noderēs arī šokolādes Fondue un daudz, daudz tējas sveču.

 

Ligita Brodiņa

Vai Tu plāno piedalīties šajā akcijā?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 27. marts 2010 16:08

Hmmm... sveces mūsmājās deg tikai īpašā uzraudzībā, ja arī aizdedzinam tad draugs paniski vaktē visu laiku, jo vairākas reizes ir nācies glābt cilvēku dzīvības, kurt izcēlies ugunsgrēks tieši dēļ svecēm!! Godīgi sakot nezinu vai varēšu uz to laiku iztikt bez elektrības, jo šovakar necerēti briest pasākusm un man būs jšfēno mati un jākrāsojas tieši šajā laikā + bērns nevar tacu orientēties tum1sā! mums mājās ir viena svece un man šķiet ka tā nebus pietiekami liela gaisma! Bet nu tad jau redzēs mēģināšu solidarizēties ar pārējo pasauli un slēgt ārā!!

muuna 25. marts 2010 21:57

27 martā plkst. 20:30 uz vienu stundu :) Arī pie mums Latvijā :)

25. marts 2010 11:02

Vai ir kāda konkrēta stunda, kurā visi vienosies šajā "zemes stundā" ?

pelucis 22. marts 2010 20:17

mums ari majas biezi deg svecites :)

martatulpe 22. marts 2010 19:25

Protams Sveces man ir mīļākas par elektrību.