Iedzīvojamies. 1.sērija - Virtuve.

KRX
KRX 12. oktobris 2013 21:00
2517
Šāda bija mūsu iegādātā virtuve pirmsākumos.
Tapetes nebija sliktas kvalitātes, bet, jāatzīst, ka ar pagājušā gadsmita modes elpu, ko jau skāris laika zobs.
Palīgstrādnieks :)
Tādu virtuves "iekārtu" saņēmām mantojumā :)
Sienas izlīdiznātas. Tiek līdzināta grīda (ar grīdas reģipsi).
Nav bilde ar vecajiem griestiem, bet tie visi bija no tīra koka - koka līstītes :) Nezinu izskaidrojumu šim bieži sastopamajam interjera risinājumam. Iespējams, nebija citu materiālu kādreiz.
Darba procesā.
Svinīgi pieflīzētas sienas flīzes, kuras tika izvēlētas gandrīz reizē ar laulības šķiršanu turpat Depo veikalā :D P.S. Ne velti saka, ja pāris pārdzīvo remontu - sadzīvos vēl ilgi, ilgi :)
Šeit mazliet redzami griesti (speciāli Emai) - sienām domāti plastmasas "dēļi", kas ļoti viegli montējas un ļoti labi izskatās (Y)
Uzklāta sienas krāsa. Tagad nezinu pateikt kura versija šī ir, jo sienas tika pārkrāsotas. Pirmā iegādātā krāsa man nepavisam nebija laba - pārāk balta, bet man gribējās tīru pelēku toni.
Grīda tuvojas nobeigumam. Starp citu, virtuves logs kādreiz ticis ielikts pilnīgi un absolūti šķībi. Izskaidrojuma nekāda! Vai nu nav bijis līmeņrādis, vai licēju asins sastāvā jau bijis attiecīgs % līmenis :D
Ir jau grīdas līstes! (party) Un šeit var aptuveni redzēt krāsai (īstajai!) uzklāto perlamutru, jeb kā es saucu "sudrabiņu" :) Man bija skaidrs, ka vēlos "sudraba pelēkas" sienas un nebija pat žēl vairāk kā Ls 30 tikai par šo "sudrabiņu" :)
Speciāli, lai izceltu "sudrabiņu", tika uzbūvēta maliņa LED lampiņām :) Tagad šīs lampiņas īstenībā kalpo pat kā normāls apgaismojums, jo ir pietiekami spilgtas.
Jau tiek ievietotas mēbeles! (party)
Pirmā krāsainā detaļa! :)
Fināls tuvojas!
UN BEIDZOT!!!
Aptuveni šāds ir skats uz darba virsmu. Otra virtuves siena vēl nav "gatava" - trūkst īstais galds un arī aizkari. Tāpēc gala bildes vēl varēs tapt vēlāk :) Pirmās dienas sēdēju savā virtuvē un neticēju, ka tā ir MANA! :$ Man ļoti patīk! Izgaisa visas šaubas par krāsu salikumu. Flīzes man ļoti patīk! Virtuves krāsa man arī ļoti patīk! (Y) Un brīžiem uznāk iedvesma dažādiem gastronomiskiem eksperimentiem :) Mazā sālsmaizīte galā :) Prozit! ;)

Kā jau vienai daļai te zināms, ka šovasar mana ģimene piedzīvoja jaunu sākumu - dzīvesvietas maiņu, uzklausot manas neskaitāmas sūdzības par pārvākšanos, par nekārtību, par haosu, par putekļiem, par virtuves trūkumu, kamēr to remontē utt... Beidzot sievietes galvenā dzīvesvietas telpa ir "piedzimusi", kā jau ierasti - ne bez vīrieša dalības :)

Varu tikai sajūsmināties, ka man izkritis "superbingo" un likumīgais laulenis ir ne tikai vienkārši labs cilvēks, bet arī "ar rokām no īstās vietas" :D Nevienu svešu speciālistu pagaidām neesam pieaicinājuši un visu darbu paveica Viņš (Y) (izņemot materiālu uznešanas darbus, ko veiksmīgi dalījām ar draugiem/radiem).

Tālāk aizcinu uz virtuālo sālsmaizi manā jaunajā virtuvē, kas vēl joprojām nav līdz galam pabeigta, taču tas jau nemazina ballītes ātrumu (party)

Lūgums nekritizēt bargi par vispārpieņemtiem interjera dizaina likumiem / pamācībām, par fen-šui principiem, par krāsu nesaderībām utt. u.tml. Šāds salikums man tapa pēkšņi - kā pirmā doma prātā! Tāpēc neko citu arī nefantazēju un ļāvos plaši popularizētajam viedoklim - pareizā doma esot tā, kas ieskrien prātā pirmā! :)

Arī par fotogrāfiju kvalitāti neko nesakiet. Jo sākuma kadrus fiksēju ar telefonu (fotoaparāts vēl bija kaut kur kastēs). Tāpat, man nav nekādu profesionāla fotogrāfa iemaņu (emo)

Un tātad! Kā DIO mēdz teikt - Voilà!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 13. oktobris 2013 10:35

(Y)

vecsprofils 13. oktobris 2013 01:50

Nu ļoti skaisti, patīk flīzes un mēbelējuma krāsa! (Y)(party)

Kerstyna 12. oktobris 2013 22:17

Man patīk (Y) Šeit taps daudz kas labs... vai ne?

VIT@ 12. oktobris 2013 21:46

Nekādi nesaprotu kā varēji šaubīties par krāsu salikumu, viss izskatās ļoti labi!!! Gaišais pamatā, lai virtuve liekas lielāka, un krāsu akcents, iedvesmai virtuvē, viss kā vajaga, te jau jāsaka nevis voilā, bet bon voyage ola lā! Lai labi kalpo, prozīt!(party)(party)(party) cin cin

pece 12. oktobris 2013 21:40

Smuki!

Linduchy 12. oktobris 2013 21:39

Patīk! (Y)(party)

mazaa raganina 12. oktobris 2013 21:13

(party)(party)(party)

KRX 12. oktobris 2013 21:10

Aizmirsu mazliet pieminēt kopējās izmaksas. Īstenībā, kas saskaitīju.... mazliet apstulbu, jo tāda summa nebija plānota :D Mazliet zem Ls 2000, ieskaitot pilnīgi, pilnīgi visu - no skrūvēm līdz visai sadzīves tehnikai. Un vēl nav cepeškrāsns (emo)

Emmy 12. oktobris 2013 21:05

Moderi :) Manā gaumē, labas flīzes,vienkāršas, bet ar odziņu :)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam