Gultas veļa labam miegam un ideālam garastāvoklim

nosiguldas
nosiguldas 24. aprīlis 2014 10:28
1812

Kad biju vēl maza meitene, es iztēlojos, ka esmu princese un man ir gulta ar baldahīnu, skaisti lieli spilveni ar baltās spilvendrānām, kam apkārt apšūtas mežģīnes un skaista rozā sega ar zīda pārklāju. Es bieži aizvēru acis un iedomājos, ka man tāda ir un kā es ieslīkstu savā pasaku gultā. Tā sākās mana īpašā attieksme pret gultas veļu un savas guļvietas iekārtošanu.

Ejot laikam, jau radās iespējas iegādāties krāsainu gultas veļu, gan ar puķītēm, gan raibām figūrām. Es vadījos no savām izjūtām, kombinēju krāsas un rakstus, ko pieskaņoju izstabas interjeram ( aizkaram un paklājam). Tad kādā ārzemjuu žurnālā ieraudzīju satīna un zīda gultas veļu. Man tik ļoti gribējās ko tādu, bet tad tas pie mums vēl nebija pieejams. Kluss sapnis bija melns atlasa palags, iedomājos, ka apguļoties tas būs maigs, slidens un nedaudz vēss.  

Tad manā dzīvē ienāca HOBBY HALL ēra, kur gultasveļa bija neiedomājamākajās krāsās un beidzot es varēju izmēģināt satīna gultas veļu.  Katreiz saņemot žurnālu nozvērējos, ka neko nepirkšu, bet kur nu bija. Jāatzīst, ka šī gultas veļa kalpo vēl šobrīd, tā nav izbalējusi un saplīsusi. 

Mēs lielu daļu savas dzīves pavadam gultā un tapēc tā ir vieta, kura rada īpašu noskaņu. Krāsas, materiāla pieskārieni rada sajūtas, kas uzlabo mūsu garastāvokli un ietekmē mūsu miega kvalitāti.

Man tik ļoti patīk pamosties agri no rīta un vēl pāris minūtes izbaudīt mīkstos spilvenus un patīkamo maigo materiālu kurā ir ietērpta mana sega. Es labprāt laiku pa laikam grēkoju un šo noskaņu papildinu ar krūzīti rīta kafijas. Pēc tam diena noteikti ir izdevusies un var sākties ar smaidu.

 

 

 

Blogu konkurss: Kā tu izvēlies gultasveļu?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies