Glābējziepes!

Emmy
Emmy 27. maijs 2014 20:32
2248

Ar šo rakstu es sabojāšu par sevi radīto iespaidu, bet... es esmu nolēmusi padalīties sajūsmas spiedzienos par - ZIEPĒM!!

Bet... kā es līdz šim neveiklajam reklamēšanas mirklim nonācu?

Man "skapī" ( man patiesībā nemaz nav tāds ) ir praktiski neiespējami atrast kaut ko baltu! Tā nav mana ejošākā apģērba krāsa, jo vienkārši tai nav vietas manā ikdienā un tā nemitīgā cīņa ar traipiem... nē, tas nav man! Diemžēl, drauga darbs pieprasa valkāt baltu kreklu!! Te nu sākās mans stāsts...Cīņa ar baltiem krekliem ir kā cīņa ar sētas kaķiem...nebeidzama! Izmēģināju praktiski visu, pat briesmīgi, smirdīgos balinātājus ( divas dienas vēl rokas smirdēja )... divus baltus kreklus mazgāt veļasmāšinā ar 8kg ietilpību arī likās...stulbi, bet pat to darīju - iznākums, nedaudz tīrāki, bet ne gluži balti...! Protams, par savu problēmu pasūdzējos - MAMMAI! un kas ir pašas gudrākās  un zinošākās uz šīs pasaule? Nē - ne jau māte google, bet mūsu pašu mammas!! Viņa man ieteica izmēģināt ZIEPES AR ŽULTI ( FUJ )...bet, es steigšus devos uz veikalu, nopirku vienas ( nemaksāja vairāk par euro ) un devos beršanas maratona!! UN!... Man izdevās... likās ka ir pienākuši ziemassvētki - balts tiešām kļuva balts!! Un nekādas nepatīkamas smakas!! Tagad kreklus mazgāju ar prieku un draugs ķellē ar vēl lielāku prieku! Liekas ka grāvjus rok...!!

Es gan neesmu izmēģinājusi, bet mamma un viņas draudzenes, kurām ir bērni, kas mīl cūkoties...teica, ka šīs ziepes ir īsts brīnums, izmazgā pat zāles traipus...

Iesaku izmēģināt, tā pat, ja arī neapmierinās rezultāts...tas ir tikai viens euro!! Šī reklāma NAV atmaksāta! :)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Emmy 29. maijs 2014 20:58 Nikte

Viena Sestdiena ir veļas diena..

Nikte 29. maijs 2014 14:52

Vēl labas ir arī krievu ražojuma veļas ziepes pret traipiem,bet tās kaut kā neesmu manījusi vairs :^) Bet baltos apģerbus vispirms izberžu ar veļas ziepēm,tad balinātāja (beļizna) un tad,lai dabūtu nost to smaku,papeldinu kādā veļas mīkstinātājā ;)

Emmy 29. maijs 2014 07:58

Vismaz pateicoties šīm ziepēm man mājās parādās balti apģērba gabali :D

KRX 28. maijs 2014 15:13

Jā, zinu šīs superziepes :)
Patiešām labas, lētas un iedarbīgas (Y)

Noelle 28. maijs 2014 09:38 Ema

Tu jau nejautāji - tāpēc neviena arī baigi nezīmējās pirms tam, ka zina :D

Emmy 28. maijs 2014 09:05

Es laikam no mēness nokritusi :D visas zina par tādām :D

mazaa raganina 28. maijs 2014 08:38

Jā, šīs ziepes IR superīgas, jau vairākus gadus lietoju.

Linduchy 27. maijs 2014 23:00

ROFL labaiz ziepju atklājums (Y)

pece 27. maijs 2014 21:16

Žēl, ka tev neiedalīja reklāmas budžetu, šitās ir labas!

Noelle 27. maijs 2014 20:48

Pievienojos sajūsmas spiedzieniem par šīm ziepēm - izglāba manu balto kleitu no sarkanvīna traipiem arī! :)