Garšaugi dārzā un uz palodzes

nosiguldas
nosiguldas 7. februāris 2014 10:54
3828

Šoreiz parunāsim par gardumiem, ko varam audzēt uz palodzes un tie ir garšaugi.

Uzreiz teikšu uz palodzes man aug tikai veikalā pirkts lauru lapu kociņš, kas tiek pielietots, kad mājās aptrūkstās lauru lapas, bet tām dāmām, kam ir iespēja garšaugus audzēt uz palodzes noteikti noderēs kaut kas no tā ko varēsiet izlasīt

 http://darznieksiesacejs.blogspot.com/

Dārzā audzēju daudz un dažādus garšaugus, vēl neesmu izdomājusi kā varētu izskatīties garšaugu dobe, bet plānā tāda ir. Man ir kāda kolēģe, kas katru gadu uz palodzes audzē baziliku un viņai sanāk tik jauki kupli krūmiņi, tapēc noteikti vajag mēģināt, jo garšaugi protams ir garšīgāki, svaigi tikko norauti no krūmiņa.

Ar ko sākt. Var nopirkt gatavus stādiņus RIMI vai Maksimā, bet var iesēt, podiņā piemēram baziliku, paši, bet tikai tad jāatcerās, ka pēc uzdīkšanas baziliks būs jāizpiķē. Sēklas ir nopērkamos tagad visos lielveikalos, ja esat eksperimentētājas, iesaku sēt garšaugus, ja nē, tad izmantot jau gatavo materiālu. 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies