Francītis uz Duracell baterijām ;)

cecilliana
cecilliana 9. oktobris 2017 09:23
2437

Nu jau gandrīz 2 gadus atpakaļ mūsu ģimenei pievienojās franču buldoga kucīte, kas tika pie vārdiņa - Ferra. Meitene lepojas ar savu skaisto brūni melno tīģera krāsu, uz kuras izceļas balta krūtiņa. Protams, vismīļākais - iespiestais purniņš.

Tomēr izskats var būt maldīgs, jo īstenībā Ferra nav nekāds enģelītis, bet gan īsts rakaris, palaidnis un žipčiks vārda tiešākajā nozīmē. Es esmu viņai iedevusi iesauku - mazais meža briesmonītis (p.s. mīļā nozīmē briesmonītis :) ) uz duracell baterijām. Jautāsiet kāpēc šāda iesauka? Godīgi - ne bez pamata…. :))) Jo palaidnības seko viena otrai nonstopā - un spēj tik piefiksēt visu, izsekot visam un noreaģēt uz visu. :)

Šoreiz padalīšos ar vienu no gadījumiem, ko var stāstīt gluži kā anekdoti.

Laiku atpakaļ mājās veicu nelielu remontu. Vakarpusē meistars gaitenī kā reize piegriež linoleju ar speciālo aso nazi, bet es tai laikā cepu virtuvē pankūkas. Tajā brīdī mājās ierodas māsa kopā ar Ferru. Knapi pārsperot soli pār slieksni, pirmais, kas zibensātrumā notiek, ir sekojošais - Ferra, protams, paķer visbīstamāko priekšmetu mutē - aso meistara nazi. Tas notiek sekundes simtdaļā. Nu ko - mēs 3 cilvēki - es, māsa un meistars, cenšamies atņemt sunim aso nazi, jo galu galā var savainot sevi vai kādu, bet šis visu notiekošo uztver kā rotaļu un tik bizo pa māju kā īsts Hičkoks!!! :) Beidzot izdodas atņemt nazi, un tajā mirklī es atceros, ka tad, kad māsa nāca iekšā - es tak virtuvē cepu pankūkas, un kamēr mēs te risinājām Hičkoka situāciju, tās sāk piedegt. Uzreiz skrienu uz virtuvi, lai novērstu situāciju tur, bet Ferra jau nav ar pliku roku ņemama  - skrien man līdzi. Lieki piebilst, ka neveiksmīgi panna uz plīts tajā mirklī tieši ir novietota ar pannas kātu tā, ka tas atrodas izvirzīts uz priekšu - kā reize, lai Ferra mēģinātu noķert to lecienā. Knapi paspēju novērst nelaimi, lai suns neaplaucētos ar karstu eļļu un pieceptām pankūkām.

Jāatzīmē, ka tas viss notiek kādu 5 minūšu laikā, kopš viņa ir ienākusi pa durvīm. :))))

Tā ka nedarbi tiek darīti uz pilnu klapi, tiek atrastas dažādas opcijas kā tikt klāt pie visa iespējamā, lai to visu beigu beigās pārvērstu vienā lielā rotaļā. Rezultātā - garlaicīgi noteikti nav! :)

Konkurss: Mans mājas mīlulis...

20170319094751-96374.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies