Fen-šui padomi: akvārija nozīme mājoklī

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 27. februāris 2019 15:44
1301

Akvārijs ar zelta zivtiņām ir viens no spēcīgākajiem fen šui filozofijas elementiem, kas ir vērsts uz finanšu labklājības piesaistīšanu mājoklim. Pareizi izvēloties akvārija novietošanas vietu, kā arī uzturot to tīru, akvārijs nesīs veiksmi un bagātību.

Ķīnā zivs vienmēr ir uzskatīta par pārticības simbolu, jo ķīniešu valodā vārdam “pārticība” un “zivs” ir vienāda nozīme. Ķīnā zivs ir arī laulātā pāra un harmonijas simbols. Lai mājai piesaistītu veiksmi, laimi un labklājību, arī jūs varat iegādāties skaistu akvāriju ar zivtiņām.

Kādas zivtiņas izvēlēties akvārijam

Fen šui filozofija iesaka izvēlēties zelta zivtiņas, lai piesaistītu veiksmi un finanšu labklājību. Zelta zivtiņas tika radītas tieši Ķīnā. Agrāk tās maksāja bargu naudu, tāpēc tika uzskatītas par bagātības simbolu. Šobrīd iegādāties zelta zivtiņu nav nemaz tik grūti. Nav mazsvarīgi arī tas, ka zelta zivtiņas ir vienkārši kopt un barot.

Bagātības piesaistīšanai var izvēlēties zivtiņas dzeltenā, oranžā, sarkanā un zelta krāsā.

Cik daudz zivtiņas laist akvārijā

Fen šui filozofijā skaitlis “9” simbolizē harmoniju starp debesīm un zemi, tāpēc akvārijā ir ieteicams turēt astoņas zelta zivtiņas un vienu melnu zivtiņu. Šāds zivtiņu skaits nodrošinās labklājību, izaugsmi, laimi un komfortu dzīvē, kā arī pasargās no zaudējumiem.

20190227154306-51764.jpg

Akvārija izmērs

Lai zivtiņas nestu veiksmi un pārticību, viņām ir jānodrošina komfortabli apstākļi. Ja akvārijs būs pārāk mazs, zivtiņas nejutīsies ērti, tāpēc naudas piesaistīšanas enerģija nedarbosies. Arī pārāk liels akvārijs nederēs deviņām zivtiņām, jo tad tās izklīdīs pa visu akvāriju, līdz ar to neveidosies nepieciešamā enerģija. Iegādājoties akvāriju, konsultējieties ar pārdevēju – viņš noteikti mācēs ieteikt pareizo akvārija izmēru deviņām zivtiņām.

Kur novietot akvāriju

Akvārijs mājoklī ir nepieciešams kā spēcīgs naudas piesaistīšanas simbols. Tieši tāpēc akvārijam ir jāatrodas labi redzamā vietā, lai jūs, kad katru reizi iesiet tam garām, atcerētos, kāpēc tas atrodas jūsu mājā. Jūsu domas tikai spēcinās naudas piesaistīšanas enerģiju. 

Novietojiet akvāriju labi apgaismotā vietā. Ieteicams izvēlēties vietu, kur saules stari apspīdēs akvāriju tikai no rīta vai vakarā, pretējā gadījumā ūdenī savairosies aļģes. Fen šui filozofijā labākā vieta akvārija novietošanai ir mājokļa dienvidaustrumu daļa – tur atrodas bagātības zona.

20190227154325-96799.jpg

Ja zivtiņa ir gājusi bojā

Ja kāda no zivtiņām akvārijā ir gājusi bojā, nekavējoties aizvietojiet to ar jaunu zivtiņu, kā arī veiciet profilakses darbus, lai novērstu pārējo zivtiņu saslimšanu vai nāvi. Iztīriet akvāriju, pielejiet tīru ūdeni, nomainiet filtru. 

Ticējums – nomirusī zivtiņa ir pasargājusi jūs no nelaimes, paņemot sev līdzi iespējamo problēmu.

Attēli: www.pinterest.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam