Fen šui likumi tavam koridoram

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2015. gada 9. februāris, 00:00:00
Fen šui likumi tavam koridoram

Vai zini, kādēļ apavus nedrīkst glabāt plauktos augstāk par jostasvietu? Kādēļ mājās nav nauda, ja kāpņu pakāpieni nav slēgti? Kādēļ tik būtiski, lai ārdurvīm pretī nav logs vai spogulis? 

Konsultē Sieviešu Kluba eksperte, Fen šui speciāliste Dita Blūma. 

Ārdurvis

Vispirms ir jānovērtē sava mājokļa ārdurvis. Tās simbolizēs to, vai veiksme pa šīm durvīm vēlēsies ienākt vai nevēlēsies.  

Durvju krāsa ir atkarīga no tā, kurā debespusē durvis atrodas. Katrai debespusei ir savas labākās un sliktākās krāsas, bet kopumā ļoti svarīgi, lai tās būtu intensīvas, piesātinātas. Tātad ārdurvīm jābūt tādām, lai tās redz!

Ienākot pa ārdurvīm

Nākamais būtiskais, kas jānovērtē, ir skats, kas paveras atverot ārdurvis. Uzreiz pretī nedrīkstētu atrasties spogulis, jo tad enerģija, kas tevī ieplūst, uzreiz arī aiziet. Arī logs rada līdzīgu efektu, tādēļ nav labi, ja pirmais skatam paveras tas. Nav vēlams, ja pretī ārdurvīm atrodas arī tualete vai kāpnes.

Kāpnes

Ja tavās mājās ir kāpnes, svarīgi, lai tām būtu slēgti pakāpieni! Ļoti negatīvi, ja starp tiem ir tukšums, jo tad aizplūst naudas enerģija. Dita Blūma apgalvo, ka pati to pārbaudījusi – līdzko tukšumi starp pakāpieniem aizklāti ar audumu vai kādu citu materiālu, mājokļa saimniekiem palielinās ienākumi.

Fen šui viss ir enerģija, notiek nepārtraukta plūsma. Tas, ko mums savā mājoklī jāsakārto, ir tas, lai šī plūsma būtu harmoniska, patīkama, lai tā mājās nestu visu labo.

Koridors

Pirmais, kas jāskatās ieejot koridorā ir, vai tajā atrodas tikai sezonai atbilstošas drēbes! Izvērtē, vai visi mētelīši šobrīd tiešām ir vajadzīgi un, vai drēbes, kas pakarinātas koridorā, ir tīras un kārtīgas – tādas, kuras var ņemt un uzreiz vilkt mugurā.

Saplēsts apģērbs rada negatīvu enerģiju, tādēļ vislabāk no tā atbrīvoties vai uzreiz sašūt. Liekot to glabāšanai līdz nākamajai sezonai, svarīgi, lai šīs drēbes būtu tīras un kārtīgas – tad arī mājās būs tīra enerģija! 

Uzmanība jāpievērš arī koridorā noglabātajiem apaviem. Protams, tiem ir jābūt tīriem un salabotiem, tomēr ir vēl viena nianse: apavus nevajadzētu glabāt augstāk par jostasvietu, tātad, augstajos plauktos! Tas rada neuzticību un staigāšanu pa kreisi. Šis noteikums attiecas arī uz nesezonas apaviem, kas tiek noglabāti plauktos līdz nākamajam rudenim vai ziemai, tāpat arī uz tiem apaviem, kas tiek uzglabāti citās mājokļa telpās, arī guļamistabā. 

Vēl jāatceras, ka apavus nevajadzētu taupīt. Ja tos jau sen kā vajadzēja nest pie kurpnieka, bet vēl joprojām to neesi izdarījusi, visticamāk, ka patiesībā to nemaz neplāno darīt un apavus glabā vien glabāšanas pēc.  

Ar katru lietu, kas atrodas mūsu mājās, esam saistīti. Ar pilnīgi visām lietām! Tādēļ padomā, vai tev tiešām ir vajadzīga negatīvā enerģija, ko rada kāds saplēsts mētelis, vai arī tā vietā, 19. vai 29. Mēness dienā, no visa, kas nav vajadzīgs, labāk atbrīvoties?!

Jau drīzumā lasi, kā pēc Fen šui pareizi iekārtojamas svarīgākās mājokļa vietas – tualete un vannas istaba. 

Līva Zaksa, www.sieviesuklubs.lv

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kādas ir tava mājokļa ārdurvis un koridors? Vai izdodas ievērot Fen šui principus?