Fen šui likumi mājas kārtībai, tavai veiksmei un veselībai

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 7. jūlijs 2013 00:00
10336

Kā iekārtot savu mājokli, lai piesaistītu laimi? Kur jānovieto gulta, lai naktīs labi gulētu? Un kas jādara, lai tavā naudas makā vairotos nauda? Jautājam fen šui speciālistei Ditai Blūmai.

Gultas galvgalis tikai pret sienu

Novietot gultu tā, ka galvgalis vai kājgalis ir pret logu vai durvīm, ir nepareizi. Svarīgi, lai galvgalis vienmēr novietots pret sienu. Tas vairo miega kvalitāti, jo cilvēks guļot, jūtas stabili un mierīgi. Kādēļ kājas nevar vērsties pret durvīm vai logu? Ir uzskats, ka tādu cilvēku, kurš guļ ar kājām pret durvīm, var iznest tikai ar zārku. Šādi sev piesaisti nevajadzīgas enerģijas. Savukārt, ja kājas ir pret logu, tu pakļauj sevi enerģijas zudumam. Tā vietā, lai naktī atpūstos un vairotu spēkus, enerģija no tevis aiziet.

Tāpat, domājot par gultas veiksmīgāko novietojumu, skaties, vai tā nav iebīdīta stūrī – tā, ka gultā var iekāpt tikai no vienas puses. Tā novietota, gulta ir paredzēta vienam cilvēkam. Lai piesaistītu attiecības vai arī jau esošajās vairotu mīlestības enerģiju, gultai ir jābūt tā novietotai, lai tajā var iekāpt no abām pusēm.

Guļamistaba un dators?

Skaidrs, ka ideālā variantā guļamistabai ir jākalpo tikai divu nodarbju pildīšanai: miegam un seksam. Darbam būtu ieteicams iekārtot atsevišķu istabu. Taču, ko darīt, ja dzīvo vienistabas vai divistabu dzīvoklī un bez datora guļamistabā citādāk nemaz nevari iekārtot savu mājokli? Šādā situācijā svarīgi, lai dators (tāpat kā televizors un spogulis) nav novietots tieši pretī gultai. Organismam nav labi, ja tas naktī tiek atstarots. Pieņemot, ka pa nakti dvēsele kaut kur dodas, svarīgi, lai tā atgriežoties ķermenī, ne no kā nenobīstas. Atspoguļošās virmsas var veicināt baiļu izjūtu. Ja būsi sabijusies, diena būs daudz trauksmaināka. Ja tas notiks regulāri, būs grūti savā ikdienā ieviest stabilitātes un drošības sajūtu.

Ideāli, ja pirms miega, kad izslēdz datoru vai televizoru, izvēdini istabu un tikai tad ej gulēt. Šādi aizvadi prom miegam nevajadzīgo enerģiju, kuru saražojušas tehniskās iekārtas.

Ja nu nekādi pārkārtot istabu nevari tā, lai neviena no elektroierīcēm tevi miegā neatspīd, tad pirms gulētiešanas pārklāj atstarojošās virmsas ar kādu drānu.

Naudas stūris: kur tādu atrast?

Viens no viedokļiem – naudas stūris esot kreisais tālākais, skatoties no ieejas durvīm. Tomēr tā ir māņticība. Tradicionālais fen šui uzskata, ka mājokļa naudas stūris atrodas ēkas dienvidaustrumos. Ņem kompasu un nosaki, kur atrodas tava mājokļa dienvidaustrumu stūris. Tad to vienmēr turi kārtīgu un tīru. Visus krāmus, saplēstās vai nelietotās mantas izmet, tās tikai aizkavē labklājības enerģiju.

Bet visu saplēsto un nevajadzīgo jāizmet no visas mājas, nevis tikai no dienvidaustrumu stūra!

Interesanti, ja šajā stūrī atrodas veļasmašīna, nauda gluži kā ūdens veļasmašīnā griežas tik uz riņķi un aizplūst.

Naudas puķe – tāda eksistē?

Fen šui par naudas puķi uzskata gan biezlapi, gan gumijkoku. Tas ir tādēļ, ka koka enerģija provocē labvēlīgu augsni labklājībai. Šīm puķēm ir noapaļotas lapas un tās aug virzienā uz augšu, kas arī enerģētiski piesaista naudu.

Kuri ir veiksmes talismani?

„Neesmu no tiem, kuri iesaka māju pārvērst par suvenīra veikalu, lai tikai piesaistītu veiksmi, naudu un mīlestību,“ stāsta Dita Blūma. Svarīgākais likums veiksmes piesaistīšanai – attīrīt māju no krāmiem. Nav jēga mājās ielikt talismanus, ja tā iepriekš nav attīrīta no saplēstām, nevajadzīgām un nelietotām mantām.

Vēlies piesaistīt attiecības?

Pirmais princips – attīri māju no krāmiem. Otrais – ar kompasa palīdzību atrodi mājas dienvidrietumus un šajā zonā liec talismanus, kas ir pa pāriem. Izvērtē arī, vai tavās mājās ir pietiekams iņ un jaņ enerģijas līdzsvars. Ja sievišķās enerģijas būs par daudz (pārāk daudz volānu, rozā vai citas izteikti sievišķas detaļas), tad vīrieša enerģijai nemaz tavā mājoklī nav vietas. Tikai tad, kad atbrīvosi citai enerģijai vietu, tā parādīsies.

Sieviešu Klubs

Ko par fen šui vēl tu gribētu uzzināt? Kādus mājas iekārtošanas principus tu ņem vērā? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies