Es un mana Happy Picture kalendāra veidošana

Autors: pece, 2010. gada 8. decembris, 13:45:16
Es un mana Happy Picture kalendāra veidošana

Jau vairākas reizes biju gatavojusi pati kalendārus, bet šoreiz nolēmu, ka pasūtīšu caur Happy pictures. Kā papildus pamudinājums bija Ievā atrodamais atlaižu kods. Sākumā rūpīgi iepazinos, kā un ko es varu izveikt un ko izdarīt.

 

Plānā bija uzgatavot divus kalendārus vienu saviem vecākiem , otra mīļotā vīrieša vecākiem - bildes abos pa daļai vienādas, pa daļai atšķirīgas. Sāku ar rūpīgu bilžu atlasi un apstrādi iekš Picasa, kas prasīja rūpīgu darbu un bilžu izvērtēšanu.

 

 

Pēc tam ķēros klāt pie bilžu ielādēšanas - kā jau daždien pārcentos - priekš diviem kalendāriem ielādējot 187 bildes! Gribēju attiecīgiem mēnešiem bildes ielikt no iepriekšējā gada attiecīgiem mēnešiem, izrādījās, ka dažos mēnešos esam bijuši slinki fotografētāji, nācās tomēr bildes miksēt vairāk piedomājot par to, kuram kuru mēnesi ir jubilejas.

 

 

Dažos mēnešos vispār nevienam nav jubileja, bet citos jubilāru tik daudz, ka grūti visus savietot.Pēc tam ilgi mēģināju ar sevi vienoties vai man vajag apvilktus datumus un ja jā, tad kādā stilā. Beigās izdomāju, ka nepatīk, kā tas izskatās mēnešos, kur daudz jubileju, paliku pie ierakstiem attiecīgās dienās.

 

 

Beigās vēl mēģināju fonus salikt, kas izrādījās sarežģītākais no uzdevumiem, jo nez kāpēc programma vai nu nesaprata mani rādot, ka ir izdarīts, bet ne parādot rezultātu, vai es nesapratu programmu, kaut ko jau izdarīju, kā būs, to redzēs, kad saņemšu pasūtījumu.

 

 

Tā nu man atliek gaidīt, kad saņemšu savus lolotos kalendārus ! Jau tagad degu nepacietībā!

 

***

Atgādinām – līdz nākamajai pirmdienai mums Sieviešu Klubā vari iesūtīt savus blogus, kuros dalies pieredzē par to, kā esi izmantojusi Picture Happy pakalpojumus. Vienai no blogotājai tiks īpaša dāvana – Ls 15 dāvanu karte, kuru dāvina Picture Happy.

 

Vairāk informācijas par Picture Happy un jaunākajiem piedāvājumiem, šeit.