Es un gultasveļa

pece
pece 18. aprīlis 2014 19:46
1496

Vēl manā bērnībā un studiju gados viss šajā jomā bij vienkārši – ko varēja nopirkt, to pirka un lietoja, un par labu atzina. Atceros periodu, kad pa blatu varēja dabūt kokvilnas satīna gultasveļu, kas jau bija kas īpašs. Vēljovairāk tāpēc, ka tā bija apdrukāta smukām krāsainām puķēm, bet vienkārši dabūjamā pārsvarā bija balta vai kādām sīkām, neizteiksmīgas krāsas puķītēm.

Kā kārtīgai mātesmeitai, vecmāmiņa man bij sadāvinājusi gultasveļu tā teikt pūrā savā dzīvē aizejot.

Laikiem mainoties un nonākot patstāvīgā dzīvē, sapratu, ka gribu košu gultasveļu! Ņēmu rīcību savās rokās – domāts, darīts! Nopirku pirmo košu krāsu gultasveļas komplektu – gaiši debeszilā krāsā nezināmas izcelsmes un  sastāva (un kuru gan tas interesēja?) un koši dzeltenu atlasas veļas komplektus. Zilais nopluka pēc pirmās mazgāšanas reizes, visa virsma mazos bumbuļos, jutos kā guļot uz smilšpapīra, un bonusā šo varēja izmantot par krāsu, ja nu ko vajadzētu nokrāsot zilu. Par laimi veselais saprāts bij izsūtījis brīdinājumu, ko pat biju ņēmusi vērā, un vešu mazgāju vienu pašu un neko lieku nenokrāsoju.

Otrs sapņu komplekts lietošanā izrādījās ne pārāk foršs, jo deva vēsu izjūtu un sega nez kāpēc vienmēr pamanījās noslīdēt no manis, palaga, gultas un atradās biežāk uz grīdas nekā uz manis. Līdz ar to, lai arī labi izskatījās, mums veidojās ļoti sarežģītas, ne pārāk labas attiecības.

Nākamreiz mēģināju būt gudrāka un lūkojos pēc krāsainas 100% kokvilnas gultasveļas, tomēr gribējās ietaupīt, nopirku Yiskā it kā manām prasībām atbilstošu palagu, šoreiz trikotāžas, nu tā lai forši var pārstiept pāri gultas matracim. Tomēr mana mācībstunda gultasveļas izvēlē nebija beigusies – palags izrādījās dikti ātri dilstošs, ātri plūkošu krāsu un mazgājams atsevišķi no visa cita, jo kā koki met rudenī lapas, tā šis meta krāsu tiklīdz bij saskāries ar ūdeni.

Kopš tā laika gultasveļas izvēlē esmu izvēlīgāka, patīk 100% kokvilna, kokvilnas satīns, kā arī izpētu atsauksmes par ražotāju, kvalitāti un krāsas noturību. Iegādes vieta – pārsvarā tomēr vēlos dzīvē apskatīt un aptaustīt, lai gan zināma ražotāja preci mēdzu pirkt arī neta bodēs vai katalogos.

Lai dzīvo krāsainība gultā!

Bilde no šejienes.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies