Es mainos!

Autors: mazaa raganina, 2010. gada 22. augusts, 11:53:25
Es mainos!

Nezinu kas pie tā vainīgs krīze vai kas cits, bet šā gada laikā ar mani ir notikušas interesantas pārmaiņas un jāsaka,ka man patīk mans jaunais es. 


Piemēram ir mainījušās manas attiecības ar ziediem. Es biju meistars puķu nogalēšanā,ja man uzdāvināja puķi podiņā,tad bija skaidrs,ka drīz tā nonāks atkritumos,jo man taču nav ne laika,ne vēlēšanās ar to noņemties.Puķupodi mājās?Nu nē,man nav laika ar tām ņemties. Dārzs?Nu tikai ne man,jo ,,man taču nav laiks".

{smallpic:1}

Bet ziemā kaut kas sāka pamazām notikt. Man sāka patikt cēlās orhidejas. Un notika brīnums Ziemassvētkos pie manis atnāca pirmā baltā orhideja,paldies vīra mammai par to! Un tā tas sākās...pa vienai vien uz svētkiem dāvātas pie manis ieradās viņas-orhidejas.Draudzene vien nebeidza brīnīties,jo kā jau teicu,biju meistare puķu nobeigšanā. Es ne tikai pati sāku kopt orhidejas,bet pamācīt savas draudzenes kā pareizi to darīt.

 

Man pat izdevies ieaudzēt orhideju no stādiņa un jāsaka,ka tā orhideja aug pa stundām.(kāds man prieks)!


Bet tas vēl nebija viss, manā mājā ienāca puķes podos un es vairs nedusmojos,ka man draugi dāvina puķes podos,bet priecājos.

 

Bet ar to viss nebeidzās.Tuvojās pavasaris un es izsapņoju sapni par savu apzaļumoto balkonu.Vīrs sataisīja balkona kastes un es pirku stādus kā apreibusi.Manā topa virsotnē ir petūnijas, ledenītes, alisītes.Es izbaudu savu skaisto balkonu,uztaisu kafiju,apsēžos atpūtas krēslā un baudu ziedu reibinošo smaržu.Cenšos uzsūkt skaisto ziedu skatus,lai pietiek līdz nākamajam pavasarim.

 

Stādot ziedus pieļāvu daudzas kļūdas, pārstādīju ziedus vairākas reizes,lai puķēm būtu labi un man patiktu. Kas to būtu domājis,ka ar mani notiks tik ekstrēmas pārvērtības,es noteikti nē. Un es jau kaļu plānus nākamajam pavasarim,jo zinu,ka man viss ziedēs un plauks. Un,es zinu,ka citi arī priecājas par manām ziedu kupenām.

 

Bet tas vēl nav viss.Man ir dārzs....un vīram siltumnīca. Pats uzbūvēja un pats saimnieko savā tomātu paradīzē. Dārzā man arī aug rudens puķes un dārzeņi. Ravēju ar baudu,jo paskatoties uz ziediem smaidīt vien gribas. Nākošgad man ziedu būs vēl vairāk,jo vairs nespēju iedomāties savu dzīvi bez ziediem.

 

Reiz darbojoties dārzā, pie mums piebrauca viens ļoti jauks kaimiņš un nespēja vien nobrīnīties,ka mums ir dārzs un siltumnīca.Un tad viņš teica:,,Jā,ar laiku mēs visi par dārzniekiem paliekam".Process ir aizgājis un mana tas patīk.

 

Kāda ir Tava dārznieces karjera un stāsts? Padalies!