Es mainos!

mazaa raganina
mazaa raganina 22. augusts 2010 11:53
956

Nezinu kas pie tā vainīgs krīze vai kas cits, bet šā gada laikā ar mani ir notikušas interesantas pārmaiņas un jāsaka,ka man patīk mans jaunais es. 


Piemēram ir mainījušās manas attiecības ar ziediem. Es biju meistars puķu nogalēšanā,ja man uzdāvināja puķi podiņā,tad bija skaidrs,ka drīz tā nonāks atkritumos,jo man taču nav ne laika,ne vēlēšanās ar to noņemties.Puķupodi mājās?Nu nē,man nav laika ar tām ņemties. Dārzs?Nu tikai ne man,jo ,,man taču nav laiks".

{smallpic:1}

Bet ziemā kaut kas sāka pamazām notikt. Man sāka patikt cēlās orhidejas. Un notika brīnums Ziemassvētkos pie manis atnāca pirmā baltā orhideja,paldies vīra mammai par to! Un tā tas sākās...pa vienai vien uz svētkiem dāvātas pie manis ieradās viņas-orhidejas.Draudzene vien nebeidza brīnīties,jo kā jau teicu,biju meistare puķu nobeigšanā. Es ne tikai pati sāku kopt orhidejas,bet pamācīt savas draudzenes kā pareizi to darīt.

 

Man pat izdevies ieaudzēt orhideju no stādiņa un jāsaka,ka tā orhideja aug pa stundām.(kāds man prieks)!


Bet tas vēl nebija viss, manā mājā ienāca puķes podos un es vairs nedusmojos,ka man draugi dāvina puķes podos,bet priecājos.

 

Bet ar to viss nebeidzās.Tuvojās pavasaris un es izsapņoju sapni par savu apzaļumoto balkonu.Vīrs sataisīja balkona kastes un es pirku stādus kā apreibusi.Manā topa virsotnē ir petūnijas, ledenītes, alisītes.Es izbaudu savu skaisto balkonu,uztaisu kafiju,apsēžos atpūtas krēslā un baudu ziedu reibinošo smaržu.Cenšos uzsūkt skaisto ziedu skatus,lai pietiek līdz nākamajam pavasarim.

 

Stādot ziedus pieļāvu daudzas kļūdas, pārstādīju ziedus vairākas reizes,lai puķēm būtu labi un man patiktu. Kas to būtu domājis,ka ar mani notiks tik ekstrēmas pārvērtības,es noteikti nē. Un es jau kaļu plānus nākamajam pavasarim,jo zinu,ka man viss ziedēs un plauks. Un,es zinu,ka citi arī priecājas par manām ziedu kupenām.

 

Bet tas vēl nav viss.Man ir dārzs....un vīram siltumnīca. Pats uzbūvēja un pats saimnieko savā tomātu paradīzē. Dārzā man arī aug rudens puķes un dārzeņi. Ravēju ar baudu,jo paskatoties uz ziediem smaidīt vien gribas. Nākošgad man ziedu būs vēl vairāk,jo vairs nespēju iedomāties savu dzīvi bez ziediem.

 

Reiz darbojoties dārzā, pie mums piebrauca viens ļoti jauks kaimiņš un nespēja vien nobrīnīties,ka mums ir dārzs un siltumnīca.Un tad viņš teica:,,Jā,ar laiku mēs visi par dārzniekiem paliekam".Process ir aizgājis un mana tas patīk.

 

Kāda ir Tava dārznieces karjera un stāsts? Padalies!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
agroso17 10. februāris 2014 09:22

Jo mazāka siltumnīca, jo biežāk tā būs jāvēdina – maza siltumnīca saulē vairāk sakarst. Pirms iegādājieties siltumnīcu, jāzina, kas tajā tiks audzēts. Piemēram, tomātu audzēšanai pietiek ar 2-2,5 m augstu siltumnīcu, savukārt vīnogu audzēšanai būs nepieciešama ...

1) Siltumnīcu veidi

Ja Jums ir nepieciešama neliela siltumnīca, tad vispiemērotākās būs mazdārziņu siltumnīcas ar izmēru 2x3 m un 3x4 m. Bet, ja platība atļauj, tad iesakām tomēr 3x6 m un 3x8 m siltumnīcas, kas būs plašas gan pašiem augiem, gan ērti tajās būs augus apčubināt un aplaistīt.

2) Vēlamais mikroklimats (temperatūra un mitrums) siltumnīcā

Lai noteiktu to, kādai temperatūrai un mitruma režīmam ir jābūt siltumnīcā, ir nepieciešams zināt, kāda kultūra tiks audzēta siltumnīcā, kā arī ...

Lasīt vairāk: http://averto.lv/lv/ekspertu-padomi-viedoklis/siltumnicu-izvele-vedinasana/kadu-siltumnicu-iegadaties/

amelie 23. augusts 2010 10:16

(F)

madmozele 23. augusts 2010 09:45

Jauki,ka viss nāk no pašas dārza,arī ekonomiski.(F)

23. augusts 2010 08:21

mēģinu puķīti (F) :))

Aggie 22. augusts 2010 23:39

...paldies ambera...

Aggie 22. augusts 2010 23:38

(F)

laurab 22. augusts 2010 23:38

Tā, kā man nav pašai savs dārzs...tad esmu aizrāvusies ar istabas puķēm... pilna palodze un grīda ar tām... bet gribēs vēl kādu :)

mazaa raganina 22. augusts 2010 17:55

(F)

ambera 22. augusts 2010 17:17

Agy- uztaisi atvērtu iekavu tad lielo F burtu nospied , tad aizstaisi ciet iekaviņu un sanāk puķīte (F) :D Lai veicas!;)

mazaa raganina 22. augusts 2010 16:15

Aizmirsu piebilst,ka arī tomātu stādi tika izaudzēti pašu spēkiem.

Aggie 22. augusts 2010 15:23

...ambera... kā tev tu to ziediņu izveidoji???...

ambera 22. augusts 2010 15:18

Es ar iekārtoju uz balkona dārzu:) Tas ir fantastiski. Drīz pārvāksimies uz privāto māju , tad nākošajā vasarā esmu jau izsapņojusi savu sapņu terasi ar ziediem un vēl šo to:)(F)

Aggie 22. augusts 2010 15:10

...šis bija gads, kad neko neizaudzēju, jo biju pārāk ilgi prom no mājām...
...tā vienkārši sanāca...