Eksperiments turpinās- par to, kas garšo un "Ne"garšo

nosiguldas
nosiguldas 4. novembris 2015 15:57
1712

Nu lūk trešā nedēļa iet uz beigām, tāpēc nedaudz pastāstīšu, kas jauns manos mēģinājumos. 

Uzsākot eksperimentu pārplānoju savu ēdienkarti. Varu teikt, ka pilnībā esmu atteikusies no kartupeļiem, makaroniem un maizes (ar retiem izņēmumiem un arī tad tā ir pelēko miltu maize).

Rītu sāku ar biezputru un tas nav grūti, jo putru gatavoju katru rītu bērnam. (Multivāres katlā).

Sāku ar gardajiem dzērieniem- šokolādes un vaniļas.

Pirmais bija šokolādes dzēriens ar ūdeni, pavisam goidīgi klīsteris ar šokolādes piegaršu. Knapi izdzēru. Biju jau izlasījusi, ka bez ūdens var izmantot arī tādus produktus kā kefīrs, tīrkultūra, jogurts, Lakto.

Pēc vairākiem mēģinājumiem bija skaidrs, ka vislietojamākais būs jogurts. Dzēriens sanāk biezs, te , ja nu nepieciešams var to atjaukt ar ūdeni, tas garšu nebojā.  Vaniļas dzēriens bija labāks, jo praktiski jebkuram dzērienam tas piedod vaniļas garšu un smaržu un nav tik uzbāzīgs kā šokolādes. Bet tas droši ir katram individuāli.

Vistas zupa ir garšīga ar vienkārši siltu ūdeni. Es sākumā iegriezu tomātu un zaļumus, ar domu, ka būs pa īsu, bet nekā, ir labi. 

Par svara zudumu runājot, cītīgi četras dienas ievēroju visus priekšnosacījumus un ar cerībām uzkāpu uz svariem + 200 grami, noskaitos un nolēmu, ka svēršos tikai pēc 3. nedēļām, tā kā visu pilnu atskaiti uzrakstīšu nākošnedēļ, tad redzēsim kā būs gājis un kādi ir rezultāti.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 5. novembris 2015 10:52 Marta Marta

:D

Marta Marta 5. novembris 2015 10:12

Kad vakarā roka stiepjas pēc kaut kā graužama apēd 2 vārītas olas iesākumā, un tad ja galīgi nevari turēties pretī ēd ko nu Tev gribas :D man arī vakaros roka stiepjas, bet pārsvarā pēc saldumiem, cepumiem, koņčām :D bet ja apdētu pilngraudu maizi ar sieru, vai tunci ar gurķi, kukurūzu un olīveļļu, tad tad tā kā dabonu to sāta sajūtu un negribas saldumus. Varbūt Tu pamēģini ielikt vēl vienu ēdienreizi, nevis grābsties visu vakaru pa druskai :D

nosiguldas 5. novembris 2015 09:31 Marta Marta

Man sanāk vidēji 3-4 reizes un īpaši kaut ko gatavot nevaru, jo esmu darbā. Vislielākā problēma vēl jo projām ir vakari, kad visu laiku roka stiepjās pēc kaut kā graužama:)

nosiguldas 5. novembris 2015 09:29 Emmy

Kā jau minēju, garās pastaigas un sestdiena svētdiena dārzā un mežā.:)

Marta Marta 4. novembris 2015 21:00

Pilngraudu makaronus neesi mēģinājusi ēst? Cik tev ēdienreizes sanāk dienā? Es ēdu kādas 5-6x dienā, bet mazas porcijas, un dažādas grupas, no tīta putra, otrajās brokastīs olas, pilngraudu maize vai biezpiens utt.

Emmy 4. novembris 2015 18:40

Kādas fiziskās aktivitātes?

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam