Dzīvniekiem draudzīgas vietas Rīgā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 25. septembris 2019 13:35
370

Rīga kļūst ne tikai draudzīgāka un atvērtāka cilvēkiem, bet arī dzīvniekiem. Arvien vairāk ir uzņēmumu, kas ir gatavi sevi saukt par dzīvniekiem draudzīgiem. Tādas ir gan kafejnīcas, gan restorāni, gan veikaliņi un ne tikai.

Vēl ļoti svarīgs ir viss, kas saistīts ar palīdzības sniegšanu mūsu mazajiem brāļiem. Rīgā aktīvi attīstās kustība, lai cīnītos par bezsaimnieka dzīvnieku labklājību un  esībām.

Modernā biznesa vide ne tikai pieņem savā vidē mājdzīvniekus, bet arī sadarbojas ar dzīvnieku aizsardzības biedrībām, palīdzot īstenot to darbību.

Mājdzīvnieka saimniekam, protams, ir svarīgi, kur var jauki pavadīt laiku kopā ar savu četrkājaino mīluli.

Biedrības „Cat Care Community” praktikante un brīvprātīgais palīgs veica savu izpēti un iepazinās ar interesantām vietām Rīgā, kurās ne tikai priecāsies par jūsu četrkājaino mīluli, bet arī būs iespēja atbalsīt ielas dzīvniekus:

20190925131715-19193.jpg

1. „Flower Cafe” – jauna koncepta ziedu veikals.

Adrese: Antonijas iela 17A – 17, Rīga

“Flower Café” Magdalēnas kvartālā - tas ir jauna koncepta ziedu veikals. Šeit var ne tikai nopirkt ziedus, istabas un dārza augus, bet arī atpūsties no pilsētas steigas, baudot kafiju ar kruasānu. Esot šeit, jutīsieties kā franču brīvdienu mājā ar dārzu. Ja tomēr jāsteidzās uz darbu, tad kafiju var ņemt līdzi un sākt dienu ar pozitīvu noskaņojumu.

Šīs vietas saimniece ir Olga, profesionāla floriste. Viņai, savas profesijas fanei, vienmēr ir gribējies izveidot ko vairāk par vienkāršu ziedu veikalu. Vēlme bija izveidot vietu, kur cilvēki nāktu pēc pozitīvām emocijām, jo ziedi paši par sevi jau ir emocijas. “Flower Café” ir ģimenes uzņēmums, Olga un viņas vīrs Armens, izveidoja šo vietu, izstrādāja gan dizainu, gan paši remontēja telpas, meklēja mēbeles, un tagad arī paši strādā savā ziedu kafejnīcā, rūpējoties par ziediem un apkalpojot klientus.

Kafiju šeit pagatavo no augstākā labuma Arabikas kafijas, bet kafijas pagatavošanas receptes izstrādāja pazīstams igauņu barista Helgers Āva (Helger Aava). Taču klientiem ir iespēja izveidot arī savu unikālo kafijas garšu, pielejot kafijai iecienīto sīrupu vai mērci.

Kafejnīcā rūpējas arī par tiem klientiem, kuri ikdienā nelieto govs pienu, šeit viņi var baudīt kapučīno vai latti ar sojas vai mandeļu pienu.

Ziedu veikals-kafejnīca kā skaista vieta fotosesijām kļūst populāra blogeru, fotogrāfu un fotografēties mīļotāju vidū.

„Flower Cafe” regulāri notiek dažādas meistarklases, lekcijas un prezentācijas. Tagad, vasarā, kāzu laikā, tiek piedāvāts organizēt vecmeitu ballīti topošajai līgavai un viņas draudzenēm ar ziedu meistarklasi.

Kafejnīca gaida ne tikai klientus, bet arī viņu mīluļus. Šeit ļoti priecāsies par jūsu mīluli un piedāvās viņam bļodiņu ar svaigu ūdeni.

Tāpat kafejnīcā ir ziedojumu kastīte, kurā var ziedot naudiņu biedrībai „Cat Care Community”.

20190925131841-96924.jpg

2. „PetCity” – īsta paradīze mājdzīvniekam.

Adreses:

Pulkveža Brieža iela 31, Rīga

T/c "Sky", Hipokrāta iela 28, Rīga

T/c "Rīga Plaza", Mūkusalas iela 71, Rīga

T/c "Olimpia", Āzenes iela 5, Rīga

T/c "Jugla", Juglas krastmala 2, Rīga

T/c "Rimi Iļģuciems", Dzirciema iela 42, Rīga

T/c "Domina Shopping", Ieriķu iela 3, Rīga

T/c "Akropole", Maskavas iela 257, Rīga

"PetCity" - īsta paradīze mājdzīvniekam. Te ir zooveikals, aptieka, viesnīca, veterinārā klīnika un frizētava, kā arī suņu skola.

"PetCity" ir veidots ievērojot skandināvu tradīcijas, akcentējot, ka katrs mājdzīvnieks ir ģimenes pilnvērtīgs loceklis, kurš ir pelnījis mīlestību un rūpes.

Tieši tāpēc "PetCity" vienmēr būs bļodiņa ar ūdeni jūsu mīlulim.

"PetCity" darbinieki atceras daudz interesantus atgadījumus. Piemēram, reiz kāds suns pats sev izvēlējās rotaļlietu, paņēma to no plaukta un jau skrēja uz izeju.

Bieži uz "PetCity" saimnieki atnāk kopā ar kaķiem, par ko darbinieki ļoti priecājas.

Zooveikalā var iegādāties preces ne tikai kaķiem un suņiem, bet arī putniem, grauzējiem, zivīm un pat zirgiem.

Savukārt klīnikā jūsu mīlulis būs gādīgās rokās un saņems visu nepieciešamo palīdzību. Ārsti palīdz ne tikai suņiem un kaķiem, bet arī trusīšiem, kāmjiem, putniem un pat tādiem neparastiem mājdzīvniekiem kā iguānas un pitoni. Saimnieks šeit var ne tikai ārstēt mājdzīvnieku, bet arī saņemt konsultācijas par dzīvnieku aprūpi.

Suņu skolā ar jūsu četrkājaino draugu darbosies pieredzējuši kinologi. Ivars Lielpēteris iemācīs jūsu draugam visas nepieciešamās komandas un prasmīgi atrisinās uzvedības problēmas.

"PetCity" komandai ir svarīgi, lai gan saimnieks, gan viņa mīlulis justos ērti. Bieži gadās, ka saimniekam viņa lielais suns jānes rokās cauri visam tirdzniecības centram, taču, ieejot "PetCity", mīlulis var staigāt, kur pašam patīk. Darbinieki šeit vienmēr būs priecīgi jums palīdzēt.

20190925132240-46035.jpg

3. VETS - klīnikas īpašnieces īstenotais bērnības sapnis.

Adrese: Grīvas iela 25, Rīga

Veterinārā klīnika "VETS" pazīstama ar savu ārstu labo sagatavotību un profesionalitāti. Viņi var palīdzēt ne tikai suņiem un kaķiem, bet arī eksotiskākiem dzīvniekiem, kā truši, jūras cūciņas un bruņurupuči. Reiz "VETS" speciālistiem bija jāārstē žurkulēns, kurš tika atrasts uz ielas un vēlāk kļuva par mājdzīvnieku saviem atradējiem.

Savā darbā ārstiem bieži nākas saskarties ar agresīviem dzīvniekiem, tāpēc viņiem ir pieredze un inventārs darbam ar temperementīgiem pacientiem.

Vēl bez ārstniecības pakalpojumiem kā terapija, ķirurģija, zobu tīrīšana, sonogrāfija un čipēšana, klīnika piedāvā arī citus pakalpojumus: dzīvnieku izmitināšanu, ārstniecisko griešanu, mazgāšanu un ķemmēšanu.

"VETS" - klīnikas īpašnieces īstenotais bērnības sapnis. Laikam tādēļ pret katru dzīvnieku šeit izturas kā pret savu. Tāpat "VETS" iestājas pret veselu dzīvnieku iemidzināšanu, daudziem darbiniekiem mājās ir mīluļi, kuri izglābti no nāves. "VETS" arī palīdz ielas dzīvniekiem, piedāvajot atlaides būriem un izmitināšanai.

20190925132512-67764.jpg

4. Bubble Tea - vieta, kur Rīgā var nogaršot slaveno burbuļtēju.

Adrese: Tērbatas iela 26, Rīga

Tērbatas ielas "Bubble Tea" - vieta Rīgā, kur var pagaršot slaveno burbuļtēju - tēju ar dažādām garšām un tapiokas bumbiņām. Tapioka ir burbuļu tējas īpatnība, tā dod īpašo garšu un neatvairāmu šarmu. Tai ir salda garša, mazliet atgādinot želeju.

Apmeklētajiem tiek piedāvāta plaša garšu izvēle: no atsvaidzinošām un spilgtām augļu līdz maigām, pienīgām kā vaniļa vai kokoss. Tēju pasniedz sildošu - karstu vai atsvaidzinoši-aukstu, var izvēlēties vai nu melno vai zaļo.

Tāpat šeit var pagaršot arī burbuļkafiju (pamatā - jūsu iecienītā kafija: melna, balta, latte vai kapučīno) vai citu dzērienu ar tapiokas bumbiņām, pupiņām vai kokosa kociņiem.

"Bubble Tea" - jauka, mājīga vieta, kurā ir vēlme atgriezties. Kafejnīcā priecāsies ne tikai par jūsu atnākšanu, bet arī par jūsu mīluļa ierašanos. Bļodiņa ar ūdeni noteikti tiks piedāvāta jūsu mājdzīvniekam.

Šo vietu apmeklējot, jums ir iespēja, ziedojot naudiņu, arī atbalsīt ielas dzīvniekus, kuri atrodas dzīvnieku aizsardzības biedrības "Cat Care Community" aprūpē.

20190925132737-47353.jpg

5. Birma Pets - SPA salons jūsu mīlulim.

Adrese: Matīsa iela 64, Rīga

Dzīvniekiem, tieši tāpat kā cilvēkiem, patīk justies skaistiem un aprūpētiem. SPA salons "Birma Pets" piedāvā palutināt jūsu mīluli.

"Birma Pets" var gan safrizēt, gan saķemmēt, gan nomazgāt jūsu četrkajaino mīluli. Salons arī piedāvā Latvijā unikālu pakalpojumu - hidromasāžu ar ozona terapiju, kas ir ne tikai patīkama mājdzīvniekam, bet arī noderīga viņa veselībai.

Pārsvarā uz salonu tiek vesti suņi un kaķi, bet darbiniekiem ir bijis jāparūpējas arī par trušiem un seskiem. Speciālisti rod kopīgu valodu ar dažādiem mājdzīvniekiem.

Salonā klientus sagaida Kavaliera kinga Čārlza spaniels Džeina. Viņa ir priecīga par satikšanos ar katru un pārsteigs jūs ar savu viesmīlību.

Salonā tiek pārdoti profesionāli kosmētiskie līdzekļi dzīvniekiem. Darbinieki sniedz konsultācijas par katru no produktiem un to piemērotību jūsu dzīvniekam.

Vēl "Birma Pets" ir arī interneta veikals, kurā var iegādāties gan kosmētiskos līdzekļus, gan augstākā labuma barību kaķiem un suņiem.

"Birma Pets" piedalās lielākajās mājdzīvnieku izstādēs un vada seminārus par grumingu (frizūru veidošana dzīvniekiem) un hendlingu (sagatavošana izstādēm, šova apmācība).

Kā citās vietās, arī šajā dzīvnieku paradīzē, var atbalsīt biedrību "Cat Care Community", ziedojot naudu.

20190925133033-37499.jpg

6. Karjala Bārs - vienīgais somu bārs-restorāns Rīgā.

Adrese: Kalēju iela 50, Rīga

"Karjala Bārs" - vienīgais somu bārs-restorāns Rīgā. Jau septiņus gadus "Karjala Bārs" piedāvā iepazīties ar somu kultūru un, protams, virtuvi. Bārs-restorāns atrodas pašā galvaspilsētas centrā - Vecrīgā. To izveidojuši divi draugi, kuriem ir saistība ar Somiju un kuri daudz zina par somu tradīcijām un dzīves stilu.

Bāra-restorāna īpašnieki izjūt mīlestību un lielu emocionālu tuvību ar kaķiem. Viņi pazīst katru Vecrīgas kaķi, baro tos un palīdz cilvēkiem, kuri par tiem rūpējas. Tāpēc bieži vien var redzēt atpūšamies kādu kaķi uz "Karjala" vasaras terases.

Bāra-restorāna īpašniecei kaķi patīk jau no bērnības. Viņa saka, ka kaķis var būt cilvēka labākais draugs, jo kaķi izjūt attiecību svarīgumu, mīlestību un pašcieņu. "Karjala" īpašniecei mājās dzīvo divi kaķi par kuriem viņa stāsta ar lielu mīlestību. Odgi - ir gudra un gracioza kaķene un Mimi - mazliet neveikla, bet mīlestības un rūpju pilna, tikusi atdoptēta no biedrības "Cat Care Community".

Somu bārā-restorānā "Karjala" ne tikai var brīnišķīgi pavadīt laiku un garšīgi paēst, bet arī ziedojot naudu, atbalsīt biedrību "Cat Care Community".

20190925133255-51276.jpg

7. Anivet - mājdzīvnieku klīnika, kura sadarbojas ar patversmēm, palīdzot dzīvniekiem.

Adrese: Jukuma Vācieša iela 1c, Rīga

Sergeja Eizenšteina iela 45, Rīga

Juglas iela 51, Rīga

Ar pārliecību var teikt, ka "Anivet" ar atbildību un mīlestību izturas pret savu darbu. Klīnika ne tikai piedavā plašu medicīnisko pakalpojumu klāstu, bet arī sadarbojas ar patversmēm, palīdzot dzīvniekiem, kuriem nav paveicies tikt pie mīlošiem saimniekiem un mājām.

Klīnikas ārsti nepārtraukti paaugstina savu kvalifikāciju un piedalās veterinārās nozares konferencēs, bet arī spēj atrast pareizo pieeju pat viskašķīgākajam pacientam.

Klīnikā var satikt kaķenīti Mākonīti un runcīti Puiku, klīnika ir viņu mājas un viņi ir visa personāla mīluļi. Kaķi sagaida un pavada apmeklētājus. Ieejiet un pasakiet viņiem "Sveiki"!

"Anivet" klīnikā ir arī veikals, kurā ir liela labas kvalitātes barības izvēle jūsu mīlulim.

Mājdzīvnieka saimniekam ar prieku palīdzēs izvēlēties pareizo barību dzīvniekam.

"Anivet" klīnikā var veikt dzīvnieka čipēšanu, vakcinēšanu (arī lai izbrauktu ārpus valsts), sterilizāciju, terapiju un vēl daudzus citus pakalpojumus. Klīnikā ir arī savs frizieris un, ja nepieciešams, ārsti dodas arī mājas vizītēs.

Klīnika nav palikusi vienaldzīga arī pret biedrību "Cat Care Community" un divās filiālēs izvietojusi ziedojumu kastītes, lai būtu iespējams atbalstīt biedrības dzīvniekus.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies