Dod saviem traukiem un virtuves piederumiem otro iespēju!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 3. aprīlis 2018 13:00
1156

Pavasaris ir pozitīvu pārmaiņu laiks un visa jaunā sākums, tāpēc trauku un virtuves piederumu veikalu tīkls RITO sadarbībā ar labdarības organizāciju PALĪDZĒSIM.LV turpina labdarības projektu MAINI VECO PRET JAUNO, aicinot iedzīvotājus ziedot traukus un virtuves piederumus - katlus, pannas, galda piederumus, šķīvjus, glāzes un citas noderīgas lietas virtuvei un mājai, lai sniegtu atbalstu Latvijas ģimenēm, kurām nepieciešama līdzcilvēku palīdzība. Ziedot traukus iedzīvotāji aicināti no 1. aprīļa līdz 30. aprīlim visos veikalos RITO Rīgā, Liepājā un Ventspilī.

Labdarības akcijas būtība ir sekojoša – visu aprīļa mēnesi jebkurā no veikaliem RITO iedzīvotāji var nodot savus vecos, lietotos traukus vai citus virtuves piederumus, kas viņiem vairs nav nepieciešami vai kurus viņi vairs nelieto. Pateicībā par piedalīšanos šajā projektā un, lai mudinātu iedzīvotājus būt atsaucīgākiem, RITO dāvina 20% atlaidi jaunu trauku vai virtuves piederumu iegādei. Atnestās lietas var būt jaunas, mazlietotas un  lietotas. Veikala darbinieki pieņems visas atnestās preces, bet pie jaunajiem īpašniekiem, protams, nonāks tikai tās lietas, kas tiks atzītas par lietošanai derīgām. Akcijā iespējams piedalīties arī neveicot pirkumu.

Saziedotos, lietošanai derīgos traukus un virtuves piederumus - katlus, pannas, galda piederumus, šķīvjus, glāzes un citas noderīgas lietas virtuvei un mājai - RITO nogādās audžuģimenēm, daudzbērnu, maznodrošinātajām, vientuļajām māmiņām, kuras bērnus audzina vienas, kā arī trūcīgajām ģimenēm visā Latvijā.

"Šī ir lieliska iespēja apmainīt traukus, kuri vairs nekalpo tik labi, kā gribētos, vai ir izgājuši no modes, taču, galvenokārt, tā ir iespēja palīdzēt līdzcilvēkiem, sniedzot traukiem otro dzīvi, bet ģimenēm – praktiskas un saimniecībā noderīgas lietas," stāsta RITO veikalu tīkla vadītāja Agija Bringina.

Veikalu tīkla RITO labdarības akcija MAINI VECO PRET JAUNO notiek jau sešpadsmito gadu un tās mērķis ir palīdzēt Latvijas ģimenēm, kuras ir nonākušas krīzes situācijā. Iepriekšējos gados projekta ietvaros iegūtas tūkstošiem praktiskas un noderīgas lietas, kuras ir nonākušas pie vairākiem simtiem dažādu Latvijas ģimeņu. Akcijas norise ir pierādījusi, ka daudzām ģimenēm ziedotie trauki un virtuves piederumi ļauj uzlabot un atvieglot ikdienu.

"Audžuģimenes dod pajumti, ģimenes un mājas sajūtu daudziem Latvijas bērniem. Mūsu kopīgos spēkos ir palīdzēt šīm ģimenēm ar šķietami vienkāršām un pašsaprotamām, taču ļoti noderīgām un svarīgām lietām- traukiem un citiem virtuves piederumiem, kas vienam kļuvis lieks, otram tas var būt tieši tas, kas šobrīd nepieciešams. Virtuves piederumi un trauki nolietojas ātri, tādēļ lūdzam ziedot vēl izmantojamas pannas, katlus un citus virtuves piederumus, kā arī traukus, kas nav bojāti, saplēsti un nolietoti, kas vēl derīgi lietošanai, bet pašiem lieki," aicina labdarības organizācijas PALĪDZĒSIM.LV vadītāja Ilze Skuja.

Pavasaris ir pozitīvu pārmaiņu laiks un visa jaunā sākums! Ļaujieties tam, un to, kas jums vecs, pārvērtiet par jaunu citiem! Dalība akcijā ir lieliska iespēja ne vien lietderīgā kārtā atbrīvoties no ikdienā neizmantotiem priekšmetiem, bet arī sniegt palīdzīgu roku daudzām Latvijas ģimenēm! 

Vairāk informācijas: http://www.rito.lv  un www.palidzesim.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies