Divu mēnešu blogs

hiperkeri
hiperkeri 9. novembris 2017 16:37
1760

Sveikas,dārgās dāmas! Ha,nepagāja ne gads un man blogs jau cepas augšā! Šis būs tāds pļāpīgais,kā nu man dažkārt raksturīgs,kad ,patiesību sakot, pēc mūzas ir bijis jāmeklē zem putekļainās gultapakšas.

Nu jau mazulim vairāk kā divarpus mēneši un tas nozīmē,ka esmu krietni aiz rakstāmgrafika. viens blogs mēnesī jau nu man būtu jāizspiež. tas nozīmē, ka tuvāko divu nedēļu laikā man ir jāizdomā kas saturīgs,par ko būtu vērts uzrakstīt,lai atspēkotu šī bloga pļāpīgumu un ūdens liešanu:D

Plāns tāds,ka gribas rakstīt par ko tādu,lai tas vēl arvien iederētos Sieviešu Kluba,nevis māmiņkluba repertuārā, jo šeit kā "rakstnieks"es piedzimu un atmetīšu arī savu spalvas kātu.kātus.ha.

Kā jums sokas? Man laikam nepieciešams ātrais pārskrējiens pāri aktualitātēm,jo nav bijis laika lasīt rakstus. (marginālu iemeslu dēļ:D)Esmu aprobežojusies ar konkrētu jautājumu gugulēšanu un izziņu vairāk kā daiļliteratūru.

Taču gribu uzrakstīt vairāk to,kā es topu par sievieti vairāk,tomēr, pat mācoties būt par mammu.Par to mammošanu- eh,nu visi mazuļi ir pieauguši un visiem tomēr ir iespēja kā vecākiem kaut kur izgāzties, tāpēc lieki par to raudāt vai baidīties,ka tik kaut kas...nav baigā jēga. Un dzīve jau tomēr ir viena. Tikai tagad man ir pastāvīgs+1,tas arī viss.

Es esmu tā pati.

Te nu jāsmejas, kā man iekšējais dialogs top,cauri  ikdienai rosoties.

Noteikti no rīta ir jāuzkrāsojas un jāsaģērbjas. Pat tikai pa māju "bondzējot". (nebomzējot,jo  tomēr, pateicos,ka man ir jumts virs galvas,ir veselība, un veselais saprāts. Pārējais viss tad ir tip top!). Citādā gadījumā pati katru reizi sulīgi nolamājos,ejot garām spogulim,nu kā tik štruntīgi var pret sevi attiekties? ? Un reizi trijās dienās tomēr ir jāieveido mati. Nu tās ir 15 minūtes,bet efekts-oi,pateicoties sausajam šampūnam- dažkārt izvelk pat nedēļu. Atzīstos,ir bijušas arī 9 dienas. Nu,ko padarīt?

Varbūt tieši šīs pašdisciplīnas dēļ no vīra puses vēl ir mīļotā cilvēka attieksme,ne tikai pienākums kā pret pēcnācēju radītāja piedzīvotāja:D Nez,kā būtu,ja es nedēļu no vietas atļautos palaisties un 1)nepostos kaut cik elementāri 2)teiktu visu ,kas uz mēles (jo vakaros ir tāds nogurums,ka gribas visus trīsstāvu mājas vārdus mutē ņemt.pat bez konkrēta iemesla , 3)būt vienkārši nelaimes čupiņa.

Un tagad to visu lasu un nespēju noticēt- ko,es? Nelaimes čupiņa? ko vēl vairāk no dzīves var prasīt kā to,ko saņemam?

Man tā kā Slinkums ,klāt piezadzies Kūtrums.

un ar to tad cīnos.

Meklēju Pinterestā daudz dažādu ideju,kā attīstīt gan mazuli,gan saturīgi aizpildīt manu brīvo laiku,kad mazais guļ. Un vēl- cik jocīgi ir tas- ja cilvēks grib gulēt-nu ej gulēt! Smieklīgi,lai līdz tam nonāktu,man mans Plus Viens ir īpaši jāsagatavo. Šodien man noder slingošana. No rīta iemācījos.

Tiem ,kas nezina,kas ir slingošana- tā ir burtiska cilvēku piesiešana pie sevis. Izmantojiet,kā gribiet. Es to lietoju tikai augstākminētajam Plus Vienam.

Tad nu tagad,arī šīs pašdisciplīnas vārdā , esmu sākusi lasīt grāmatas. Pirms Plus Viens es pēdējo reizi lasīju,kad plus viens bija puncī,bet pirms tam nebiju divus gadus grāmatu rokā turējusi ar nolūku to izraut no viens līdz Fine.

Tas ir viens jaunums. Apgūstu visus bērnībā/jaunības dienās neapgūtos klasikas šedevrus. Tagad tas ir Olivers Tvists.

Un beidzot es esmu arī atsākusi muzicēt. Jāsaka, man galvā bija iezagusies ļoti potenta doma varbūt tuvāko gadu laikā apgūt citu profesiju. Jo,kurš ir teicis,ka jāseko tikai vienam savam sapnim?

Eh,paspēlēju un sapratu,cik īpaša loma tam ir manā dzīvē.Bet nezinu,kam jānotiek,notiks,varbūt būšu vēl atvērta tam,kas nāks.

Tā kā tas brīvais laiks ir relatīva lieta tagad,tad visu citu laiku aizpildu ar mūziku savā mājā.

Lai Plus Vienam būtu laba muzikālā gaume.

Viņš apgūst Foofighters repertuāru.

Tie viņam būs īpaši tuvi,jo tieši Plus Viens dēļ nebiju uz Foofighters koncertu un tā redz ir viena no tām lielajām dzīves nožēlām. Jācer,ka mazais būs pietiekami liels,lai mēs viņu ņemtu līdzi uz nākamo reizi,kad Foofighters būs Latvijā.

Svarīga loma ir arī latvju spēka dziesmām (nu,Saule,Pērkons,Daugava, dziesmu svētku repertuārs), Līvu repertuāram, Rammstein (jo kurš gan līdzsvarots cilvēks ir uzaudzis mūsdienās bez viņiem?:D Nu un vēl atskaņojam Cosmos puišu veikumu,tas Plus Vienam no rītiem ļoti patīk.

Vairāk laikam tomēr man:) Kā jau cerēju,šis blogs,un visi turpmākie,tomēr vairāk būs par mani un manām vajadzībām,jo tā guntiņa jau vēl iekšā deg:)

un sniegs vēl uz jumta jau vēl nav uzsnidzis:D ( "" )

Labi.

Dāmas, esmu lielā fanā un dziļumā iegājusi The Ordinary produktos. Vai vēlaties kādu blogu par labumiem,un ko tad tie zinātniskie nosaukumi katrs ko dara reāli??

Līdz nākamai reizei!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Shalako 12. novembris 2017 20:26 hiperkeri

Cik feini Tev, ka ir profesionālā mūzikas izglītība, man gan nav, bet klavieres kopš bērnības ar tēva palīdzību apguvu, man arī patīk, kad mājās skan tās dzīvās skaņas (Y)

hiperkeri 12. novembris 2017 17:05 Shalako

Hihi,nu mana kvalifikācija ir mūziķis. 3 instrumentus spēlēju. No klavierēm gluži vienkārši nevarēja izbēgt,bet pārējie ir 2 veidu viens instruments.
Mocarts palīdz pret pasaule nebūšanām. Sen jau tie laiki,kad komponisti sacerēja ar mērķi,lai klausītājam radītu labsajūtu un uz to tiecās arī ikdienā. Tagad jau viss ir tendēts uz pašekspresiju..

Shalako 11. novembris 2017 12:58

Malacis, ka turpini sekot sev līdzi un rast to līdzsvaru ar jauniem pienākumiem :)
No rakstītā nesapratu, Tu spēlē arī kādu mūzikas instrumentu?
Es tagad, kamēr vēl gaidu, klausos visvairāk Mocartu, youtube pilns ar piedāvājumu "For babies brain development" u.tml. Man jau arī pašai ļoti patīk klasiskā mūzika, tāpēc ir viegli apvienot lietderīgo ar patīkamo :)

Kerstyna 9. novembris 2017 21:34

(F)(F)Sveika, Sircmīļā Mīļā Sirc :) Tas ir labi, ka ārpus Bebikosmosa arī esi atradusi sistēmas ar dzīvības formām , SK piemēram :)
Manuprāt tas ir apsveicami, ka Tev ir laiks sev:) Jo tas laiks parasti ir, tikai vieglāk ir pateikt, ka naf un tad..... bla, bla... Bet tas nav par Tevi :) Nu turies un uzraksti kaut ko izglītojošu :)