Divās nedēļās reģistrē gandrīz 600 velosipēdu; akciju turpinās līdz 15.maijam

Autors: pece, 2013. gada 11. maijs, 00:00:12
Divās nedēļās reģistrē gandrīz 600 velosipēdu; akciju turpinās līdz 15.maijam

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) akcijā kopš 22.aprīļa reģistrēto velosipēdu skaits pietuvojas sešiem simtiem, aģentūru LETA informēja direkcijā.

CSDD veloreģistrā tagad pavisam kopā ir reģistrēti aptuveni 14 300 velosipēdu.

Direkcijā skaidro, ka līdz aprīļa vidum, kad vēl nebija uzsākta akcija, pusmēneša laikā tika reģistrēti aptuveni 50 velosipēdi, bet akcijas laikā gandrīz identiskā periodā - teju 600 divriteņi. Martā reģistrēti aptuveni 130 braucamrīku, februārī - 70, janvārī - 50.

Ņemot vērā velosipēdistu lielo interesi, direkcija ir nolēmusi velosipēdu reģistrēšanas akciju pagarināt līdz 15.maijam plkst.12.

Šobrīd ir zināmi 12 balvu īpašnieki, no kuriem daļa balvas jau ir saņēmuši. Vakar viens balvu komplekts tika pasniegts CSDD Liepājas nodaļā.

Akcijā katrs 50.reģistrētājs balvā saņem velosipēda saslēdzēju un atstarojošu vesti "Velosipēdu redzi?!".

Kā ziņots, velosipēdu var reģistrēt CSDD e-pakalpojumos - mājaslapā "https://e.csdd.lv". Velosipēdu savā īpašumā var reģistrēt fiziska persona, kas sasniegusi 16 gadu vecumu, kā arī juridiska persona.

Reģistrā par velosipēdu un tā īpašnieku norādāma šāda informācija - velosipēda marka, modelis, rāmja numurs, rāmja numura foto un velosipēda foto.

Samaksa par velosipēda reģistrāciju CSDD e-pakalpojumos ir 64 santīmi, un tā jāveic divu stundu laikā pēc velosipēda elektroniskās reģistrācijas. Iespējams iegādāties velosipēda reģistrāciju apstiprinošu uzlīmi, papildus samaksājot 1,29 latus, - uzlīme tiek nosūtīta pa pastu uz deklarēto adresi.

Info avots:

www.leta.lv

 www.csdd.lv