Dārzkopja piezīmes- trešā nedēļa

nosiguldas
nosiguldas 22. februāris 2011 00:00
593

Vēl joprojām auksts, rītos termometra stabiņš ir tuvu - 20. Turpinu slimot un nodarboties ar lietām, kas tuvas sirdij un parasti nav laika dienās, kad strādāju.

 Nu, lūk, par ingveru, kuram jau ir zaļi asniņi, zaļos asniņus var izmantot tējā, ingvers izrādās labi augot arī pie mums un labi jūtās puķupodā ka telpaugs, Kad tikšu ārā no mājas, iegādāšos saknīti un pamēģināšu ieaudzēt.

 

Esmu sākusi diedzēt kviešu graudus, ir 2. diena, vispirms pusdienu izmērcēju, tad noskaloju un ieliku trauciņā, virsū uzklāju mitru marlīti, tagad 2. reizes dienā ieberu sietiņā noskaloju, tad pārklāju ar mitru marlīti. šodien parādījās pirmie asniņi. Kad sākšu izmēģināt, pastāstīšu kā un ar ko tas ir ēdams.

 

Gundegām 2.podiņiem parādījušies pirmie asniņi, begonijām kā divam bija asniņī, tā arī ir pārējāš vēl snauž. Izcēlu savu amariļļu kastīti, vienam sīpolam kautkas veidojas, es protams neizturēju un nedaudz visus podiņus aplēju, paskatīsimies, kas notiks tālāk.

 

Atceraties, sasēju sēkliņas uz mitrām švammītēm, tur viss pagaidām gaidīšanas sadijā. Tāpat sīpoli, man vēl nesteidzas stiepties, kautgan ai kā gribāš svaigus lociņus ar biezpienu .......

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
madmozele 22. februāris 2011 10:54

O,tad tagad zināšu,ka ingvera zaļumus var tējā lietot,paldies!

Cerīte 22. februāris 2011 10:27

Pagājušgad izstādīju ingveru no puķupoda siltumnīcā,visu vasaru ņēmos kā negudra-laistīju un mēsloju....un kāds rezultāts-1 papildus dzinums um aptuveni 1-2 cm. saknes.Izmetu kompostā.