Dārzkopja piezīmes- kā mums veicas

nosiguldas
nosiguldas 14. marts 2011 12:38
579

Apsveicu ar pavasara iestāšanos. Pie manis vakar bija+ 10. Nu ko, ir ar ko palielīties.


Sestdien konstatēju, ka ipomejas un limonijas jau sākušas dīgt, tāpat sadīgušas ir samtenes no manis pašas vāktajām sēklām. Sestdien iesēju cinijas.

Un vēl kaut kādas sēklas, zinu,  ka puķu, tikai neatceros, kādu.Kad izaugs, redzēsim.

 

Garšaugus baziliku, pusi sastādīju, katru stādiņu atsevišķā podiņā, piecus stādiņus atstāju kopā, mēģināšu uzreiz iestādīt puķu podā, lai rudenī varētu likt uz palodzes.

 

Ar silto laiku ļoti labi saņēmušās ir fuksijas un pelargonijas, tās man ir izvietotas tuvu dienvidu logam. Parastās pelargonijas jau dažas gatavojas viedēšanai. Atgādinu, ja gribat, lai vasarā pelargonijas ziedētu koplā krūmā, es galotnītes kniebju laukā un pagaidām  neļauju tām sākt ziedēt.

 

Tagad pastāštīšu par savām mīļākajām puķēm- telpaugu, ko sauc par abutilonu.

 

Man šis augs ir gan lašu krāsā, gan dzeltens, balts, sarkans, martā es viņu stingri apgriežu, jo brīdī, kad viņš sāks ziedēt veidot krūmu būs par vēlu. Nav prasīgs, vasarā labprāt dzīvojās dārzā, patīk saulīte un kad zied aizraujas elpa.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 14. marts 2011 15:01

Visu nedēļu sola jauku laiku dienā, naktī aukstu un kautko ne visai jauku 19. martā, kad varēs redzēt lielo mēnesi

Aggie 14. marts 2011 14:54

...mums šobrīd gaisa temperatūra nokritusies... neko negribas darīt...