Dārzkopja piezīmes- 2.nedēļa

nosiguldas
nosiguldas 16. februāris 2011 10:22
669

Kāds varbūt domā, ka esmu pazudusi, te nu es esmu. Šonedēļ tā mazāk, jo izskatās, ka būšu tā nopietni sagūstījusi vīrusu, jo laiku no piektdiena līdz svētdienas rītam praktiski neatceros, un šodien mani iepriecināja ar iespēju, vēl nedēļu dzīvot mājām.

 

Paldies par vitamīniem, tie kā reiz pēc slimošanas būs noderīgi. Bet nu tagad par to, kas notiek mums apkārt un, protams, uz manas palodzes.

 

Trešo rītu pie loga -25, toties saulīte, ja nav jāiet laukā izskatās pavisam pavasarīgs laiks. Nu tā, tā kā es noslimoju, neko iesēt nepaspēju, arī pie lokiem ķeršos tikai šonedēļ.

 

Gundegas un amariļī vēl nedod nekādu ziņu par sevi, bet begonijas gan, jau parādās pirmie mazie lapu pumpuriņi, tā kā esmu diezgan slinka dārzniece, tajā ziņā, kad rudenī vienmēr domāju, ka atzīmēšu, kuras ir kuras begonijas, bet to nekad neizdaru, vēlāk pastāstīšu kā atšķirt nokarenās no parastajām.

 

Ja atceraties, teicu, ka zemi, kas palika pāri, uzliku divām antūrijām, zemei bija piejaukts biomēslojums, nu lūk dzeltenajai ir jauns zieds. Iespējams, ka mēslojums palīdzēja????????????

Šodien laiks pienācis pelargonijām un fuksijām.

 

Nu, lūk, lai pelargonijas, kupli un skaisti uzziedētu, tās pirms uzsāk intensīvi augt ir jāapgriež. Es daru tā, pelargonijas apgriežu tik daudz, lai veidojās man pieņemams kupls krūms, tas ir es atstāju gan garākus gan īsākus zarus, pavisam īsiem vienkārši nokniebju galotnīti. tā kā spraudeņi sastāv no posmiem, tad apakšējo daļu nogriež tieši zem posmiņa un atbrīno no lapām , es atstāju 2. lapiņas, spraudenīšus lieku glāzē ar ūdeni, kam pievienoju pāris tabletes aktīvo ogli. Fuksijas es pretēji ieteikumiem, negriežu tik agri, tikai izstīdzējušos posmus, spraudeņus taisu vēlāk no jaunajiem zariņiem.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Aggie 16. februāris 2011 12:32

...mēs domājām, ka tu pa dārziņu rušinies... un gaidījām piezīmes... ;)