Dārza darbi februārī .

nosiguldas
nosiguldas 4. februāris 2014 13:04
2067
Ir sācies februāris un es jau minēju, ka pastāstīšu, kā man iet ar ar iepirkšanos dārza preču internetveikalos 
pirmais mēģinājums. "www.darzalaiks.lv"

 
Kā būs ar sēklu dīgtspēju redzēsim, bet attieksme tikai pati labākā. Pasūtījumu piegādāja ātri un gribu pieminēt arī individuālu pieeju man kā klientam. Tas noteikti nebūs pēdējais pasūtījums, izskatās, ka esmu atradusi labu vietu, kur iegādāties nepieciešamos augus. 
 
novērtējums  10 balles IESAKU PAMĒĢINĀT
Es gan nozvērējos, ka neko nesēšu, bet tā parasti notiek vienmēr. Pārskatīju savus sēklu krājumus un tur mani sagaidīja nepatīkams pārsteigums, No Bakker pasūtītie īrisi jau izdzinuši asnus, nekas neatlika, kā likt zemē.
 
Iesēju visas savas puķītes, kā un ko varat palasīt http://darznieksiesacejs.blogspot.com/
Bet tas nav viss, atradu ļoti interesantu un noderīgu informāciju par to, ko tagad var darīt tieši dārzā, tas videoversijā ir pievienots blogam. 
 
Man ir prieks, ka mani blogi tiek lasīti ir jau 1000 apmeklējumi, tapēc gribu Jums kā manām visstingrākajām vērtētājām palūgt, komentāros ieteikt idejas kā uzlabot šo vietni, tēmas, kas Jums būtu interesantas. Vēl, tā kā es tikai mācos, nevērtējiet mani ļoti stingri un ja ko tehnisku ieteiksiet, lūdzu ar komentāru, kā tas darām.
 
Jau iepriekš paldies par Jūsu atsaucību.
Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 5. februāris 2014 16:46 krx

:)izskatās, ka būs agrs pavasaris

KRX 5. februāris 2014 16:02

Es neko vēl negribu domāt par dārza darbiem :X:X:X

hiperkeri 4. februāris 2014 14:33

PIlnībā varu piekrist Vit@,tikai es vēl neskaros klāt audzēšanai. PAgaidām tikai cenšos nenomērdēt to,kas atrodas vāzēs,un izskatās,ka iet uz labo pusi:D:D

nosiguldas 4. februāris 2014 13:47 VIT@

ņemšu vērā:)

VIT@ 4. februāris 2014 13:37

Tu esi malacis, lasu tavu blogu!!! Man ļoti gribas, lai Tu tādiem nezInišīem kā man stāsti sīkāk , teju pamācību, ne tikai ko sēt, bet iemet arī mācību stundu, kā pareizi jāsēj, kā jālaista, lai piemēram mazie nu teiksim pētersīļi netiku sasisti uz leju un beigās nekas nesanāk, vārdu sakot mazas pamācības :)