Dārza aptieka uz palodzes

nosiguldas
nosiguldas 27. janvāris 2014 12:31
2558

Pieļauju, ka daudziem šodienas aktualitāte ir nežēlīga cīņa ar iesnām un klepu. Manā mājās tā ir viena no svarīgākām problēmām, jo bērnudārznieks nes mājās vīrusus , bet mēs viņus vairāk vai mazāk piemērojam sev. Smagāk slimo mūsu bez mēneša viengadnieks, pārējie, kā kurš pie kuras situācijas. Protams aptieka un zāles, tas viss ir labi, bet cik tad var.

 Tad nu ņēmu un pārskatīju savu  telpaugu kolekciju, tā teikt ķēros pie inventerizācijas un bez alvejas un zelta stīgas, kuru gandrīz veiksmīgi šogad nobeidzu neko noderīgu neatradu.

Kas ir nepieciešams?

Kādus augus vajadzētu tomēr audzēt uz palodzes. Neskatoties uz to, ka es to zinu, arī man to nebija.

Kapēc, jo šie augu neizskatās īpaši pievilcīgi, it sevišķi, kad paaugās.

Kā to pielietot?

Vai zināt, ka var pārsmieties, kad divi mazuļi viens pēc otra šķauda minūtes piecas, bet deguns ir vaļā un tas bija mērķis. Kā un kapēc tas notiek varēsiet izlasīt un ko noderīgu gūt manā blogā .

http://darznieksiesacejs.blogspot.com/

 

 

Iesūti savu blogu arī tu, kā to izdarīt, lasi ŠEIT… 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 28. janvāris 2014 09:50

es atkal alveju ieēst nevaru, man uzreiz rauj uz augšu, garša īpatnēja un pati gluma:X kalanhoju mēģinājām pirmo reizi jo nebija variantu un teikšu ir labi, bet smaržīgo gerāniju pati esmu dzērusi pret klepu, man patika garša iesaku pamēģināt.

Rebeka 28. janvāris 2014 08:49

Man mājās ir alveja ko izmantoju ārstnieciskiem nolūkiem, par citiem augiem neko nezinu, varbūt ir ārstnieciski, bet neprotu tos izmantot :D