Bibliotēka mājās

ilzel
ilzel 30. maijs 2010 06:40
3052

Es vienmēr esmu sapņojusi, ka man mājās būs atsevišķa telpa bibliotēkai, kur stāvētu visas grāmatas, un nebūtu tā, ka viesistabā vai guļamistabā ir pilns ar grāmatu plauktiem.

 

 

Jāsaka paldies vīram, kurš mūsu mājas projektā, otrajā stāvā ir veltījis lielu istabu manai bibliotēkai, kuru gribētu izveidot kā atpūtas stūrīti. Ar ādas dīvānu, senlaicīgu galdu un grāmatplauktiem, izeja uz terasi, kur, vakara rietošo sauli vērojot, varētu palasīt kādu grāmatu un baudīt lauku un mežu ainavu. Katrs sīkums būs pārdomāts, jo katrā mājā ir vajadzīga svētnīca, kur apstājas laiks. Kur nav nekādu moderno tehnoloģiju, kur steiga ir palikusi ārpus durvīm. 

 

Viena šāda vieta ir vannas istaba, otra - bibliotēka. (Protams, ar nosacījumu, ka cilvēkam ir grāmatas. Nelasītājiem šādas temats nav aktuāls.)

 

Foto: businessweek.com


Vai Tev ir sava bibliotēka? Vai Tu tādu gribētu?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
paasma 31. maijs 2010 09:23

mums bija reiz viesistaba pilna ar grāmatām. Tētis bija pats uztaisījis plauktus, lai visas grāmatas var salikt. Tad skats tiešām bija kā bibliotēkā un skolas gados man tā arī bija, jo skolas gados reti gāju uz bibliotēkām un vairumu nepieciešamo varēju atrast mājās.
Reiz biju Kukšu muižā. Tur ir izveidota jauka biblioteka 2. stāvā starp istabiņām. Saimnieks bija centies to izveidot tieši pēc seniem laikiem gan mēbeļu, gan grāmatu klāstu ziņā. tur tiešām ir arī jauka atmosfēra un sirsnīgs saimnieks

Rebeka 30. maijs 2010 21:43

Man laikam pretēji pārējām tracina gramatu plaukti, esmu veiksmigi tikusai no tiem vaļā un gramatas stav pie mūsu vecākiem, un tā ir labak, ja ko velos paņemu palasu, bet nepiebāžu pilnu māju!!1

sandrulish 30. maijs 2010 20:25

Labprāt gribētu kādu stūrīti grāmatām, ..tagad man tāds nav, bet ja būtu iespēja - noteikti gribētu!!!:)

ievukitis 30. maijs 2010 16:12

Mums ir paredzēta atsevišķa istaba bibliotekai, kurā gan būs arī darba galds, bet nu vēl nav pabeigts remonts.

bu 30. maijs 2010 13:49

mums dzivokli jau paliek pa maz vietas gramatam, bet mammai ir tada istaba, kur agrak bijam domajusi iekartot kabinetu un ari planojam gramatu plauktus iekarotot, nu ir sanacis ta, ka gramatas ir sakartotas, un ari divans ir ertakai lasishanai, galds pie logiem, ja gribas ko konspektet, un galvenais, ka telpa ir gaisa un skats skaists pa logiem uz mezhu un zalu zali...
vasaras dienas, kad kaimini darbos, dzirdet var putninus chivinam, tas ar vien biezhak rosina velmi iegrimt kada lasamviela

kaisa 30. maijs 2010 10:44

Arī mans sapnis.. tādi senaicīgi plaukti ar trepītēm... dīvānīņu un rakstāmgaldu :D :)

miranda 30. maijs 2010 09:43

Man arī tāds sapnis. :)

lienite 30. maijs 2010 09:33

man ar tādu gribētos. Man patīk grāmatas, mums mājās tādas ir daudz! visās istabas plauktos stāv.

zancene 30. maijs 2010 09:13

Oooo, tas ir arī mans sapnis. šobrīd dzīvojam vienistabas dzīvoklītī, un visi plaukti man piebāzti ar grāmatām. Bet es domās jau iztēlojos, ka man būs sava bibliotēka mājās...Kādreiz, kad būs māja vai liels dzīvoklis...:)