Bezmaksas online izglītības izstāde

8. aprīlis 2013 00:00
425

SIA Izglītība ārzemēs jau 5.reizi Baltijā un Krievijā piedāvā izstādi Study abroad, kas dod iespēju bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem atrast sev vispiemērotākās skolas ārzemēs. Izstāde notiek interneta vidē, lai jebkurš interesents to varētu apmeklēt sev izdevīgā laikā.

Mācības ārzemēs nenovēršami kļūst aizvien populārākas. Tā ir iespēja uz kādu laiku būt daļai no citas kultūras un apgūt lietas, ko Latvijā nav iespējams mācīties. Tās ir lieliska iespēja uz Latviju atvest jaunas idejas un celt mūsu darbaspēka konkurenci. Mācības ārzemēs arī ir lielisks pamats kontaktu nodibināšanai ar citu valstu iedzīvotājiem, tā jaunajiem uzņēmējiem paverot iespējas vēlāk sadarboties arī ar citu valstu pārstāvjiem.

Izstāde norisināsies no 8. līdz 18.aprīlim. Visa informācija ir pieejama mūsu mājaslapā www.expoe.org. Tieši tādēļ, ka izstāde notiek interneta vidē, jebkurš interesents to var apmeklēt, sēžot mājās pie sava datora. Skolu piedāvājumu var izskatīt bez steigas un tikai tad kontaktēties ar skolu pārstāvjiem, lai uzdotu viņiem visus interesējošos jautājumus un saņemtu nesasteigtas un izsmeļošas atbildes.

Izmantojiet šo iespēju paplašināt savu redzesloku, lai Latvija varētu lepoties ar aizvien daudzpusīgākiem iedzīvotājiem, kuri mācījušies starptautiski pazīstamās skolās un universitātēs un ieguvuši tur lielisku izglītību un dzīves pieredzi.

Avots: Leta

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
saulesstars 8. aprīlis 2013 13:47

interesanti, būs jāpaskatās :)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam