Bez remontiem un projektiem - lielāka guļamistaba

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 17. jūnijs 2021 10:00
267

Lielākā telpā ir vieglāk elpot, ir daudz komfortablāk, ir brīvi. Liekas, kā kustības un domas nekas nenovalda. 

Guļamistaba ir vieta, kur komforts ir īpaši svarīgs. Pat, ja jūsu atpūtas oāze nav liela un visu telpu praktiski aizņem gulta, tomēr var padarīt guļamistabu plašāku, ielaist tajā gaisu un gaismu. Nav nepieciešams pārbūvēt māju un prasīt kaimiņiem padalīties ar telpu - padariet istabu vizuāli plašāku. Ar dažādiem vizuālām viltībām var panākt plašus rezultātus!

Spoguļu ilūzijas

 Ļoti plaši piemērots veida telpu vizuālai palielināšanai. Spoguļi ir nepieciešami ne tikai jūsu stila atspoguļošanai pirms iziešanas no mājas.  Tas ir arī viens no vienkāršākajiem veidiem, kā pievilt acis, domājot, ka jūsu guļamistaba ir daudz lielāka nekā patiesībā.  Tie atstaro dabisko apgaismojumu telpā  - lai iegūtu pilnīgāku efektu, iesakām tos novietot tuvāk logiem.

Tomēr ir daudz veidu, kā spoguļus var iekļaut jūsu guļamistabā, ja jums trūkst vietas!  Izvēlieties spoguļa durvis skapim, jo tās neaizņems papildu vietu, taču tās var pilnībā pārveidot jūsu istabu. Var pakārt virs kumodes lielu spoguli. Varat arī izvēlēties naktsgaldiņus ar “atspoguļojoši” virsmu, lai katrs gaismas stariņš guļamistabā, uzreiz paplašina telpu!

20210701132138-60992.jpg

Vairāk vietas kārtībai 

Jo mazāk mantu - jo lielāka ir plašuma sajūta. Nekas nepadara guļamistabu tik mazu, kā nekārtība. Pārblīvēta telpā nav vietas izplatījumam. Pārliecinieties, vai katra mantiņa jums ir tik vajadzīga, vai to jau sen var izmest, vai ziedot?

Kaut arī jūs nevēlaties, lai jūsu guļamistaba šķiet pilnīgi tukša, kaut minimālisms ir ļoti aktuāls trends interjerā, nevajag apgrūtināt grūdu un mēbeles virsmas ar lieko. 

Gaišas krāsas gultas veļas komplektiem

Gulta ir visas guļamistabas galvenais elements, tāpēc ļoti uzmanīgi ir jāizvēlas gultas veļa.  Izvēloties gultasveļu mazai guļamistabai, turieties tālāk no spilgtām krāsām un spilgtām apdrukām, jo tās var viegli nomākt jūsu istabu.

Pieturoties pie gaišākiem toņiem un baltas gultas, telpa kļūst gaisīga un plašāka.  Bet neuztraucieties - jūs varat viegli pievienot spilgtas krāsas, izmantojot jebkuras krāsas spilvenus, gultas pārvalkus un paklājiņus. 

Skaistas gultas veļas oficiālais e-veikals noteikti palīdzēs jums atrast atbilstošo jūsu gaumei u istabas interjeram gaišu, kvalitatīvo gultas veļas komplektu.     

Gaišo krāsu gamma

Gaišām krāsām ir tāds pats efekts kā spoguļiem, kas palīdz atspoguļot dabisko gaismu jūsu guļamistabā, padarot telpu pievilcīgāku un plašāku.  Tumšākas krāsas, absorbē gaismu, tāpēc kopumā telpa izskatās mazāk ietilpīga.

Tomēr jūsu istabai nav jābūt pilnīgi baltai, jo tas var padarīt jūsu telpu neomulīgu.  Izvēloties citas gaišas krāsas, piemēram, pasteļtoņu zaļas vai zilas. Ja vēlaties siltāku krāsu paleti, izvēlieties neitrālus toņus, dabas toņus - pelēks, bēšs, smilšu. 

Mēbeļu optimizācija 

Ļoti svarīgi pareizi izmantot telpu, parūpēties par mantu uzglābšanas sistēmu. 

Izvēlējaties saliekamās mēbeles un daudzfunkcionālas mēbeles. Piemēram mazai guļamistabai gulta ar uzglābšanas kasti, vai gultas rāmis ar skapīšiem ir ideāls variants mantu uzglābšanai un vietu pareizai izmantošanai. 

Ir arī ieteicams izvēlēties zemas un mazas mēbeles. Liels, masīvs un augsts krēsls, naktsgaldiņš uz augstām kājām, liels, visu telpu aizvietojošs skapis - tas viss ir aizliegts nelielā telpā. Mazai guļamistabai ir ieteicamas zemas mēbeles, tad jūs vizuāli veidojiet vairāk vietas virs tās, un griesti liekas augstāk un rada lielākas telpas ilūziju.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies