Atklājam jaunu rubriku- praktiskie ieteikumi! Dalies tajos arī Tu!

mazaa raganina
mazaa raganina 12. novembris 2010 12:57
842

 

Sveikas, jaukās Sieviešu kluba meitenes!

 

Šodien rosoties pa virtuvi man ienāca prātā doma,ka ir tik daudz dažādu lietu ko mēs nezinām, bet varbūt arī šo to zinām par ikdienā lietojamiem produktiem, kā pareizi uzglabāt,gatavot utt.

 

Piemēram vai Jūs zinājāt,ka sāls jāglabā aizvērtā veidā stikla traukā,lai nezaudētu savas īpašība;arī tas,ka visi produkti kas nopērkami metāla bundžās pēc atvēršanas(ja neizlieto uzreiz)jāpārliek stikla taukā,jo uzglabājot metāla traukā sāk veidoties indīgi metālu savienojumi, ka medus jāglabā stikla traukā aizvērtā veidā tumšā vietā, ka medu nevajag likt klāt karstai tējai,jo zūd visas labās īpašības.  Es tā varētu turpināt vēl daudz,bet mēs visas varētu veidot tādu kā labo padomu virtuālo pierakstu kladi-krātuvīti. Varbūt daudzas lietas ir zināmas,bet aizmirstas un var noderēt.

 

Kā Jūs domājat?

 

***

Iesūti savus ieteikumus un bildīti šeit!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
16. novembris 2010 15:07

Ja ledusskapī slikti ož, jāieliek trauciņš ar sodu, tas savelk visas skliktās smaržas.

smukaa 12. novembris 2010 17:37

Saals nevis zaudee iipashiibas,bet piesuucas ar mitrumu,kas parasti virtuvee ir vairumaa,taapeec saals jaatur sleegtaa traukaa;)
Saali labi var izmantot,j ir par daudz mitruma telpaas,saliek pa istabas kaktiem kaados traucinjos..un tad jau redz,cik taa mitruma daudz!Taapat arii saali liek pret sliktu energiju;)

Inleila 12. novembris 2010 16:50

Lieliska ideja!
Par sāli arī nezināju..

DADZABITE 12. novembris 2010 16:40

Es ari par sali sadu lietu nezinaju.

Aggie 12. novembris 2010 16:07

...knifiņi, knifiņim knifiņi...

12. novembris 2010 15:55

par sāli un stikla traukiem nezināju, bet pēc dabas būdama estēte, man visas garšvielas atrodas stikla traukos.