Aromāti mūsu veselībai un pašsajūtai

Inta
Inta 4. marts 2019 12:11
968

Sieviete jau no seniem laikiem rūpējas, lai mājās valda veselīga atmosfēra. Rūpējas lai katrs mājinieks būtu vesels un veiksmīgs. Pašlaik ir daudz informācijas par to, kādas sveces labāk dedzināt mājās. Katrai sveču krāsai ir sava nozīme. Tāpat ir arī ar smaržām.

Brīvdienās pāršķirstot savas pierakstu klades un plānotājus, atradu interesantu informāciju, kuru biju sen sarakstījusi, bet kādu laiku jau šī informācija netika manīta. Apkopojot to sev nolēmu padalīties arī ar jums, mazums kam noder.

Daudzas mēs jau zinām, ka lai mājās būtu labs aromāts varam izmantot naturālas ēteriskās eļļas. Izrādās ka tā ne tikai piepilda mūsu mājas ar patīkamu aromātu, bet arī rada labumus mūsu veselībai. Tad piemēram:

Lavanda – palīdz cīnīties ar bezmiegu un depresiju,atvieglo galvassāpes. Ir pozitīva ietekme uz rētu sadziedēšanu. Palīdz cīnīties ar asinsspiedienu un uzlabo gremošanas darbību.

Rozmarīns – tai piemīt stimulējošs efekts. Atvieglo muskuļu sāpes, uzlabo asinsriti un gremošanas sistēmas darbību. Noņem nogurumu. Bet to neiesaka lietot sievietēm stāvoklī un cilvēkiem slimiem ar epilepsiju.

Citrons – atsvaidzina, noņem nogurumu, uzlabo uzmanību, attīra gaisu un atbaida kukaiņus. Šo aromātu var pirkt gan ēteriskajās eļļās, gan izmantot mājās svaigu citronu.

Piparmētras – piedod pārliecības. Nogalina mikrobus un labi palīdz pret klepu, iesnām, galvas reiboņiem un sliktu dūšu. Bet to neiesaka lietot pirmajos grūtniecības mēnešos.

Bergamots – Uzlabo uzmanību, noņem satraukumu, pozitīvi ietekmē ādu. Bet ir jāatceras, ka ir ļoti kaitīgs ādai, ja iedarbojas ar saules stariem. Kā arī bergamots pazemina temperatūru.

Jasmīns – noņem krampjus, nomierina un atslābina.

Tējas koks – iznīcina mikrobus, ir efektīvs cīņā ar infekcijām. Kā arī palīdz rētu sadziedēšanā.

Lai Jūsu mājās virmo pavasaris, mīlestība un labklājība.

Un katrs aromāts ienes tikai pozitīvās notis jūsu ikdienā.

Lai visiem jauka diena.

20190304121516-59854.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies