Arī mājokļa priekštelpā jāvalda Fen šui likumiem!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 12. aprīlis 2019 08:41
1159

Fen šui likumi darbojas it visur – arī mūsu mājokļa priekštelpā jeb koridorā! Kā to pareizi iekārtot, lai harmonizētu vidi ap sevi, stāsta Fen šui speciāliste Dita Blūma.

Ārdurvis

Vispirms ir jānovērtē sava mājokļa ārdurvis. Tās simbolizēs to, vai veiksme pa šīm durvīm vēlēsies ienākt vai nevēlēsies. 

Durvju krāsa ir atkarīga no tā, kurā debespusē durvis atrodas. Katrai debespusei ir savas labākās un sliktākās krāsas, bet kopumā ļoti svarīgi, lai tās būtu intensīvas, piesātinātas. Tātad ārdurvīm jābūt tādām, lai tās redz!

Ienākot pa ārdurvīm

Nākamais būtiskais, kas jānovērtē, ir skats, kas paveras atverot ārdurvis. Uzreiz pretī nedrīkstētu atrasties spogulis, jo tad enerģija, kas tevī ieplūst, uzreiz arī aiziet. Arī logs rada līdzīgu efektu, tādēļ nav labi, ja pirmais skatam paveras tas. Nav vēlams, ja pretī ārdurvīm atrodas arī tualete vai kāpnes.

Kāpnes

Ja tavās mājās ir kāpnes, svarīgi, lai tām būtu slēgti pakāpieni! Ļoti negatīvi, ja starp tiem ir tukšums, jo tad aizplūst naudas enerģija. Dita Blūma apgalvo, ka pati to pārbaudījusi – līdzko tukšumi starp pakāpieniem aizklāti ar audumu vai kādu citu materiālu, mājokļa saimniekiem palielinās ienākumi.

Fen šui viss ir enerģija, notiek nepārtraukta plūsma. Tas, ko mums savā mājoklī jāsakārto, ir tas, lai šī plūsma būtu harmoniska, patīkama, lai tā mājās nestu visu labo.

Koridors

Pirmais, kas jāskatās ieejot koridorā ir, vai tajā atrodas tikai sezonai atbilstošas drēbes! Izvērtē, vai visi mētelīši šobrīd tiešām ir vajadzīgi un, vai drēbes, kas pakarinātas koridorā, ir tīras un kārtīgas – tādas, kuras var ņemt un uzreiz vilkt mugurā.

Saplēsts apģērbs rada negatīvu enerģiju, tādēļ vislabāk no tā atbrīvoties vai uzreiz sašūt. Liekot to glabāšanai līdz nākamajai sezonai, svarīgi, lai šīs drēbes būtu tīras un kārtīgas – tad arī mājās būs tīra enerģija!

Uzmanība jāpievērš arī koridorā noglabātajiem apaviem. Protams, tiem ir jābūt tīriem un salabotiem, tomēr ir vēl viena nianse: apavus nevajadzētu glabāt augstāk par jostasvietu, tātad, augstajos plauktos! Tas rada neuzticību un staigāšanu pa kreisi. Šis noteikums attiecas arī uz nesezonas apaviem, kas tiek noglabāti plauktos līdz nākamajam rudenim vai ziemai, tāpat arī uz tiem apaviem, kas tiek uzglabāti citās mājokļa telpās, arī guļamistabā.

Vēl jāatceras, ka apavus nevajadzētu taupīt. Ja tos jau sen kā vajadzēja nest pie kurpnieka, bet vēl joprojām to neesi izdarījusi, visticamāk, ka patiesībā to nemaz neplāno darīt un apavus glabā vien glabāšanas pēc. 

Ar katru lietu, kas atrodas mūsu mājās, esam saistīti. Ar pilnīgi visām lietām! Tādēļ padomā, vai tev tiešām ir vajadzīga negatīvā enerģija, ko rada kāds saplēsts mētelis, vai arī tā vietā, 19. vai 29. Mēness dienā, no visa, kas nav vajadzīgs, labāk atbrīvoties?! 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
skribis 17. jūlijs 2012 17:02

Izlasot šo rakstu, kā arī lasot Fen-Šui grāmatas esmu sapratusi, ka pats galvenais, lai māja ir tīra, tajā neglabājas nevajadzīgas un saplēstas, ieplēstas un sabojātas mantas. Un viss būs O.K.

kimbra 19. jūnijs 2012 08:51

Ne visi ieteikumi ir reāli izdarāmi!!! Piemēram, manu vecāku dzīvoklī, kur es uzaugu, tualete ir pretī ārdurvīm. Nu viņa tur vienkārši ir - tā uzprojektēta māja. Un ko tagad darīt??? Uztaisīt ārdurvis citā vietā vai nest podu uz istabu vai virtuvi??? :D Padomjlaiku celtniekiem, arhitektiem un projektētājiem nekāds fen-šui i prātā nebija!

svente 19. jūnijs 2012 08:19

Cenšos. Ļoti cenšos..................

mazaa raganina 18. jūnijs 2012 15:59

Neizdodas...