Aprunāšanās

hiperkeri
hiperkeri 19. septembris 2013 22:47
2058

Sveikas,mīļās!
Kur tie laiki aizteicējuši,kad es pēdējo reizi te kādu nopietnu,treknu vārdu esmu palaidusi virāli (gada ne-vārds:) ).

Es pat nezinu,ar ko lai sāku.(šis būs tāds,mans tipiskais-ai,parunāsim par visuunneko).laikam jau tikpat random kā tas ir manā galvā,būs jālaiž pasaulē un jāgaida,kad kāds no jums to kristīs ar saviem komentāriem..

Pirmkārt.Par to,ka ta rudens nāk.Zini,kā ta ir pie manis??ja neņem vērā to bildi,kas man ir SK profilā,tad tas arī laikam ir tāds viens no rōzākajiem atribūtiem manā garderobē.Tad nu esmu `pieņēmusi` savu rozā pusi(iespaidīgāk tas skan angliski,tikai ar `tumšs` `rozā` vietā.Embrace Your Dark Side!! (un te atskanētu kādi dobji,biedējoši smiekli)) un mācījos no jauna,kā top manikīrs. Biju šo lietu uz vasaru galīgi atmetusi un tagad atkal kā pirmo reizi viss- no jauna..Un tieši pienrozā krāsā..Kas ar mani,kas ar mani..

Tas ir pirmais šoks.

Otrais-nejēdzīgi maz laika,ļoti daudz jaunu ,labu ideju.pa ceļam uz darbiem,studijām un vēl sazin-kur man visur jābūt-jau dzimis biznesa projekts manai laimīgajai nākotnei:) :D tas nu ir tas sapnis,kas manī tagad augs.

Un arī dzimušas iedvesmas sava skapja renovācijai-vai,pareizāk sakot,garderobes..Vinemēr jau ir tā-sapirktas drēbes,bet vienmēr nekā neredzi,ko vilkt mugurā.Te nu vairs nepalīdzēja pat vasarā safočētie komplekti no skapja.Te pat nepalīdzēja Rebekas ieteiktaisPolyvore(starp citu,Rebeka-

1)Tev ir sasodīti forši mati!!! Izskaties vienkārši burvīgi,it kā būtu izplaukusi.nu tā riktīgi.To nevar nepamanīt:)

2)esmu polyvorewhore:D Man patīk tur veidot savus komplektiņus:) ne tikai patīk,bet tā ir manas otrās puses drošais aizsegs,kad viņš grib paspēlēt datorspēles-mīļā,bet Tev taču ir Tavs polyvore!! Abi varēsim paspēlēties-es-ar kariņiem,tu-ar drēbēm! 

Un abi apmierināti:D

Mīļie kompromisi.

Ļaušu arī Jums novērtēt manu `devumu` pasaulei :D

Esiet maigas:D

20130919221701-85190.jpg20130919221724-79082.jpg20130919221755-21285.jpg20130919221824-39433.jpg

Te arī Lielā Gatsbija iedvesma:) Man patika šī filma:)

 

Un apdrukas ar dzīvniekiem-tā laikam būs bomba rudenī. Man šis trends patīk.Vēl arvien neesmu atbrīvojusies no savas pašdarinātās kažokādas apkakles. Starp citu,tieši tā mani vedināja padomāt par veģitārismu. Lai kā man gribas sunīti,es tomēr nebūšu ne veģitārietis,ne vegāns.Laikam vēl neesmu izaugusi līdz kam tik nopietnam.Bet,ja man skapī ir arī šāds kažokzvērs,tas nenozīmē,ka es arī esmu gatava pasūtīt zaķa slepkavību,lai pie tādas tiktu..Gluži vienkārši,ja jau mani senči ir atzinuši,ka tādu šubu tomēr vajag-es varu izlietot šo materiālu,pielāgojot savām vajadzībām,neliekot ciest papildus dzīvnieciņiem..Varbūt es tikai mēģinu sevi attaisnot.Es nezinu,kurā pusē pati esmu,tādēļ grūti ko konkrētu dabūt ārā no šī homologa.monologa.dialoga ar sevi.

20130919222550-88244.jpg

nu re.te arī kas no manis Ņujorkā.Nevar nepamanīt,ka mani fascinē Londona un Ņujorka:D

Vairāk domāju arī,kur aizbraukt.Prieks,ka ir jau sabīdītas lietas Spānijā un tagad tikai atliek sakrāt biļetei,lai uz turieni dotos siestā bez apstājas,rindā stāv arī Somija,kaut kur aiz tās-Gruzija,tā pati Stokholma..Laikam mans sapnis par Stokholmu ziemassvētku laikā ir aizstumts uz nenoteiktu laiku..atliek tikai attapties,lai saprastu-tā.Vai tev tam ir laiks/?Ne tagad.Tev tam ir līdzekļi??Ne tagad.Un kad tad,ja ne te un tagad?? Tāpēc sapratu,nav ko gausties,labāk iepriecini sevi,un pirmo reizi manī ir dzimusi tieksme saklāt baltu galdu,un ielikt vāzē dzīvas,smaržīgas,baltas rozes.

Vai es esmu puķucilvēks??

Nē.Pavisam nē.

Man ir zelta deguntiņš uz atlaidēm veikalos,nevis zaļie īkšķīši uz puķēm.Vēl laikam nav tas vecums.

Bet,tā kā apspriežoties ar otru pusīti,mans lielais `lielais` sapnis par puķēm uz balta galdauta-izčibēja kā nebijis,tiklīdz sapratu-taču es ēdu kā ruksēns. Es to daru jau no pirmā randiņa viss lidoja pa gaisu. Un tagad es esmu priecīga ,ka man ir tik daudz trauku mājās,ko varu smērēt nedēļu,tikai nedēļas beigās atklāju,ka netiek cauri trauku kaudzēm,kas gaida mazgāšanu.Bez jokiem.

Tas ir kā izdzīvošanas šovs-es vai trauki.bez maz vai jāsāk trauki plēst.Palīdzētu pret pilnmēness neprātu.STARP CITU!!! Pie pilnmēness.Kas tas ir ,ka(stāsts par tālbraucējšoferīšiem starppilsētu autobusos) pasažierim nav pilnīgi nekādu garantiju nonākt laikā galapunktā! Ja 2 minūtes spēj izšķirt,vai tev dienā būs jābruac 8 stundas,vai 10,tad tam IR nozīme. Es biju gatava šķiest asinis par kāda šofera galvu,kas 2 minūtes vēlāk pēc grafika ieradās autoostā un nākamais transports bija neglābjami garām..nu ko-gaidi nākamo.pēdējo..ļaunākais ir,ka mani gaidīja mājās vakariņas un es bijunenormāli izsalkusi.(jūs zināt to reklāmu,kur Elizabete Teilore trako vīriešu ģērbtuvēs bez sava Snikera??).Tovakar es iztiku ar savu snikeru.

Nožēlojami.

Vakariņas>Snikers.

Lai cik es būtu dusmīga,bet pēc smagajām mācībstundām sabiedriskajā transportā es esmu norūdījusi savus nervus no Krācējiem,Stundāmpļāpātājiem un Agresīvitelefonistiem līdzmierīgam `paldies,šoferīt` un izkāpu laukā.

Tas bija mans nedēļas varoņdarbs.

un vēl man ienāca prātā-mēs varētu izvēlēties katru dienu vienu blogotāju un sastādīt viņai komentāros atsevišķas sadaļas ar to,ko mēs apgalvojam-ko mēs par viņu zinām/nezinām,un tad visas varētu sabalsot variantus.Ir bijušas ļoti daudz visādas anketas,ko mēs esam pildījušas,bet tagad būtu garajos rudens vakaros laiks to atsaukt atmiņā.Piemēram-par mani! Balsojiet,kas domā par mani(ir uzskatījušas),ka es esmu ROzā meitene(caca) . vai teiksim,kaut ko tikpat smieklīgu.variantus studijā!!(vismaz tās veterānes,kas mani te ir pamanījušas.Piedodiet,jaunās-šitik haotiska es esmu bijusi vienmēr,bet ar gadiem tas jau kļūst neizturams;D un tie blogi,cerams,tuvākajā laikā vēl plūdīs straumēm.To arī man novēlam:D:D

un vispār-ir vēls,laiks manam smukummiegam.

Jā,spoileris.Esmu atkal notestējusi veselu lērumu Siberikas un krievu kosmētikas produktus.Jācep augšā!!!

Vasarā apsolīju.Jūs esat ilgi gaidījušas.Ceru nesarūgtināt.

Un ir beidzies mans maratons ar PRoactivSolutions.Tas tiešām palīdzēja-tikai viņu Benzilperoksīda formula.No Salicilskābes man āda ne īsti riktīgi neaģēja.Vairāk kā alerģija(bet ātri pagaistoša),taču no citu firmu līdzekļiem ar salicilskābi viss ir ok. Novērojumi turpinās.

Un jācep augšā rudens stila blogs.

Sasodīts,jāsāk koordinēt savs laiks:)

 

Papildini mūsu draudzīgos Sieviešu Kluba pulkus! Atver arī SAVU blogu!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
KRX 20. septembris 2013 12:49

tb, tas kurš titulbildē

KRX 20. septembris 2013 12:49

Izlasīju 2/3 :D
Šķiet, ka 1 teikumā saliktas domas 3 teikumu apmērā :D

No komplektiem, man tuvākais šķiet Nr.4!

Ivetta 20. septembris 2013 12:43

He he es arī izlasīju visu ;)

Un par to blogošanu par katru klubiņa patstāvīgo čalotāju/blogotāju man arī bijušas idejas. Man bija tāda, ka katra varētu uzrakstīt blogu par katru, kuru ir pamanījis, ievērojis, sačalojis. Ar ko asociējas, kādas šķiet rakstura iezīmes, varbūt pat saticis jau dzīvē... kaut ka'tā :)

hiperkeri 20. septembris 2013 10:10 Linduchy

atvieglojuma nopūta:)

Cerīte 20. septembris 2013 09:21

(Y):D

Rebeka 20. septembris 2013 09:09

Wow tev tiešām sakrājies, bet es cītīgi izlasīju visu :) Prieks palīdzēt ar izkalaidēm internetā :D

P.S. No komplektiņiem man patīk otrais. :P

Linduchy 20. septembris 2013 09:01

Nu tev bija riktīgi sakrājies :D (Y) Balsojuma tēma - nu nē, rozā cacas emblēma tev nepiestāv...drīzāk tu man asociējies ar "Ziedu bērnu" laiku haosu un aktivitāti :D