Aktuālākās idejas Ziemassvētku dekorēšanai

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 23. novembris 2017 11:06
2977

Jau pavisam drīz mājokļus piepildīs krāsainu lampiņu mirdzošā gaisma, mandarīnu un kanēļa smarža, gliteri, piparkūkas, eglītes skujas un dāvanu saiņošanas prieks.

Radi svētku noskaņu savā mājoklī. Piedāvājam aktuālākās idejas Ziemassvētku dekorēšanai.

Būs vai nebūs balti Ziemassvētki šogad – tāds ir jautājums. Un atbilde ir pavisam vienkārša – Ziemassvētki būs balti, ja sagādāsi baltus rotājumus un dekorācijas. Šogad vadošā dekorēšanas krāsa ir baltā! Ja pilsētu un laukus neklās pūkaina un balta sniega kārta, tad vismaz tavā mājoklī būs baltās krāsas tīrība un gaišums.

20171123110229-44968.jpg

Ziemassvētku laiks ir piemērots brīdis tam, lai atbrīvotu māju no putekļiem. Un kur gan var atrast visvairāk putekļu, ja ne grāmatu plauktā. Atbrīvo plauktu no grāmatām, kuras nekad neesi lasījusi vai kuras nemaz neplāno ņemt rokās. Piešķir plauktam svētku noskaņu, izrotājot ar svētku dekoriem un spožām gaismiņām.

20171123110255-52508.jpg

Veicot skapju un plauktu revīziju, esi atradusi vēsturiskas mantas? Tās nu gan nemet prom. Izmanto senos priekšmetus svētku noskaņas radīšanai “vintage” stilā. Rertro un vintāžas stils ir viens no vadošajiem trendiem interjerā dizainā un modē.

Atgriešanās pie vēsturiskām un tradicionālām vērtībām. Izdekorē telpas un eglīti ar puzuriem. Šajos veidojumos ir kaut kas maģisks. Un to izgatavošana nudien ir ļoti relaksējoša – tā būs lieliska nodarbe visai ģimenei tumšajos ziemas vakaros, gatavojoties svētku sagaidīšanai.

20171123110318-11799.jpg

Mūsdienās, kad Ziemassvētki ir tik ļoti komercializēti, ir svarīgi atcerēties, ka laimes sajūta nav meklējama naudā un pirkumos. Radi svētku noskaņu mājoklī ar dabīgiem materiāliem. Ļaujies radošām izpausmēm, veidojot telpu un eglītes rotājumus, izmantojot augļus, čiekurus, ogas, piparkūkas, anīsa zvaigznes, kanēļa standziņas, koku, egļu un priežu zarus, sūnas, ķērpjus un citus materiālus. Izmantojot šos materiālus, tu telpā radīsi ne tikai redzamu, bet arī sasmaržojamu svētku noskaņojumu.

20171123110340-13201.jpg

Arī dāvanu iesaiņošanas procesā izmanto augus – egļu zariņus, čiekurus, ogas u.c. Mūsu dzīvē pietiek mākslīguma un samākslotības, tāpēc Ziemassvētkos iepriecini savu ģimeni, draugus un kolēģus ar kaut ko īstu un patiesu.

20171123110358-39634.jpg

Ziemassvētki nav iedomājami bez svētku maltītes, tāpēc parūpējies, lai galds būtu ne tikai piepildīts ar gardiem ēdieniem, bet arī skaisti noformēts. Dabīgo materiālu izmantošanas trends dekorēšanā ir izteikts un populārs. Tas ir attiecināms arī uz galda noformēšanu. Īpaši aktuālas ir koka ripas, kuras tiek izmantotas kā paliktņi šķīvjiem, servēšanas traukiem vai galda dekoratīvajiem svētku rotājumiem.

Novāc tālāk papīra salvetes un izmanto Ziemassvētku galda klāšanai auduma salvetes! Auduma salvetes vari salocīt kādā interesantā veidā vai arī pagatavot improvizētus svētku salvešu gredzenus. Ja tev nav laika, nav iedvesmas, nav vēlēšanās ar to noņemties, vari izlīdzēties ar salvetes pārsiešanu ar atlasa lenti, papildinot to ar kādu zaļu zariņu, čiekuru u.c.

20171123110436-57769.jpg

Noformē mājokļa kāpnes, durvju un logu ailes ar glītām svētku virtenēm. Vissvinīgāk, protams, izskatīsies īsto priežu vai egļu skuju virtenes, taču tās arī sagādās vislielākās rūpes, kad to visu vajadzēs sakopt. Virtenes papildini ar rotājumiem, lampiņām, lentēm, čiekuriem un citiem dekoratīvajiem elementiem.

20171123110458-18793.jpg

Par svētku rotājumiem priecājas ne tikai cilvēki, bet arī mājas mīluļi. Tevi nodarbina jautājums, kā pasargāt svētku rotājumus un kaķa vai suņa rotaļīgajiem postījumiem? Apsver domu, ka labāk iztiksi bez svētku eglītes un citām dekorācijām? Iespējams, ka tavas domas spēs mainīt griestu lampas dekorēšanas idejas. Griestu lampa var kļūt par galveno telpas rotājumu svētku laikā – sakarini tajā eglītes rotājumus, papildini ar kādu virteni vai citiem dekoratīvajiem elementiem pēc saviem ieskatiem un iespējām.


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Shalako 23. novembris 2017 20:59

(inlove)(Y)