Aikāsāp - reiz saslimu un nonācu slimnīcā

nosiguldas
nosiguldas 24. maijs 2011 11:20
778

Tā nu parasti sanāk, ka visi mēs saprotam, ka veselība ir galvenais, ka ir laicīgi jāārstējas, BET kā ir dzīvē. Sāp nu sāp, iedzeram zāles un ar labu domu- rīt noteikti aiziešu pie ārsta- ejam gulēt. No rīta nekas nesāp, tātad var pagaidīt un ja sāp, tad nav naudas, jeb vēl ir daudz citas lielākas un mazākas atrunas, kapēc šodien neapmeklēt ārstu.Es pastāstīšu par saviem piedzīvojumiem slimnīcā, par izmeklējumiem un atziņām pie kurām nonācu pavadot nedēļu dienas stacionārā un apmeklējot procedūras.

 

PIRMĀ DIENA

 

Jau mēnesi pa naktīm nevarēju pagulēt sāpēja mugura un kāju locītavas, domas šaudījās pa galvu visādas, tik ļoti gribētos, vismaz redzēt kā izaug mana mazā meitiņa. Un ja nu tas ir viss, tik daudz vēl nepadarītu darbu, kredītu slogs arī nav mazais. Kas notiks, kā būs. Un tā dienu no dienas, nakti no nakts, līdz sarunā par notiekošo pastāstīju savai darba kolēģei, kas arī palīdzēja man izšķirties doties pie ārsta un veikt pārbaudi, jo sliktāk jau vairs nevar būt.

 

FINANSES

 

Pēc rēķina saņemšanas domāju ka sirdslēkme piemeklē, bet no otras puses, jau nedēļu man nekas nesāp.

 

ATKLĀSME

 

Labāk tomēr zināt un saprast, kas notiek, ja nevar savādāk ir daudzas lietas, ko var sakārtot un piemērot apstākļiem.

 

Daktere ļoti uzmanīgi klausījās manī un rūpīgi iztaujāja par notikušo, nācās atcerēties pat bērnības slimības un kad pieņemšana beidzās, viņa bija sarakstījusi divas pilnas lapas. Jā kamēr to uz papīra neuzliek, nemaz neliekas, ka viss tā ielaists.

 

Vizīte pie ārsta -rehabilitācijas nodaļas ārsts.

 

Nozīmēja- masāžu plecu daļai., atsāpināšanas procedūru mugurai (interferences strāva)un darsonvalizācija.

 

ATKLĀJUMS

 

Procedūras ir lētākas kā citās vietās Rīgā uz procedūrām var pieteiktie ne tikai, ja tu esi slimnīcas pacients, bet arī no ielas. Vizīte pie ārsta 15 Ls un procedūras pēc cenrāža un finansiālām iespējām. Piemēram masāžas 6. reizes man izmaksāja 21 Ls, bet man ir pazudusi sajūta, ka starp lāpstiņām ir stīpa.

 

Pēc pirmajām procedūrām gulēju naktī kā nosista, papildus protams man deva vitamīnus un pretiekaisuma zāles. Sestdienas rītu es laiski vārtoties, pavadīju gultā un izbaudīju 'to, ka man nekas nesāp.

 

Tā ir tikai pirmā diena, priekšā sestdiena un svētdiena, īstais maratons pa konsultācijām un izmeklējumiem sāksies pirmdien..........................

 

Sieviešu Klubā maijs – taupības mēnesis. Sākam eksperimentu

 

Kā ietaupīt 25 % uz veselības izdevumiem? Spied šeit un izlasi atbildi!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies