3 veidi, kā likt lietā vienreiz izmantotu ietinamo papīru

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 31. marts 2010 00:00
1724

Dzimšanas dienas, vārda dienas un citi svētki, kuros tiek dāvinātas un saņemtas dāvanas, rada ietinamā papīra kaudzi, kas šķietami ir visai nederīgs. Bet nemet to laukā! Ieskaties 3 padomos,kā lietderīgi izmantot ietinamo papīru!

{smallpic:1}

- Ietinamo papīru, dāvanu maisiņus, lentes un kastītes noteikti vari izmantot iesaiņojot arī citas dāvanas citos svētkos.

- Ietinamais papīrs var būt lielisks materiāls bērna rotaļām ar papīru, to griežot, līmējot, izgriežot atsevišķas figūras no papīra. Ja papīrs ir saņurcīts, izgludini to ar vidēji karstu gludekli.

- Ja Tev blakus mājām ir papīra pieņemšanas punkts, noteikti vari nodot papīru arī tur.

Kā Tu izmanto vienreiz lietotu ietinamo papīru? Vai to lieto vairākkārt un centies ietaupīt?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
18. maijs 2010 17:00

es citreiz vecos iesaiņojamo papīru izmantoju, kad kādas papīra kastes sīkumu glabāšanai gribu atsaidzināt un nomainīt to izskatu, tad aplīmēju ar tiem ietinamajiem papīriem :)

31. marts 2010 15:06

M;es ļoti rūpīgi sainojam dāvanas, un tad smuki salokam, jau tāda kaudze sakrāta, ka katru reizi kad kāda davana jaīesaiņo var izvēlēties kā gribās sasAI;ŅOT.

ki4ija 31. marts 2010 13:12

Man ir tieši tāpat kā inesev. Dāvanu maisiņi tiešām labi noder. Ar bērnu no izlietotajiem papīriem neko neveidojam, jo viņu interesē tikai papīru sīki saplēst vai sagriezt un izmētāt pa istabu, kura man pēc tam ir jāsavāc. :D

inesev 31. marts 2010 11:04

Parasti atkaartoti lietoju tikai daavanu maisinjus, tos gan vienmeer saglabaaju. Ietinamais papiirs parasti tiek mests aaraa, jo nekad jau taa smuki daavana netiek izsainjota, lai tur vareetu kaut ko veel peec laika citu iesainjot, vai arii ir kaadi uzraksti virsuu ar noraadi, kam taa daavana pienaakaas, vai arii vienkaarshi beerns sapluina, sapleesh, sagriezh.
Tagad, kad beerns jau bik paaudzies, tad domaaju, ka no ietinamaa papiira buutu labi kopaa veidot dazhaadus dekorus vai griezt aplikaacijas.