2019. gada interjera trends - melna vannasistaba

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 6. janvāris 2019 19:36
1238

20190106190243-35295.jpg

Mājokļa interjera dizaineri un eksperti prognozē, ka šogad vannasistabu interjerā viens no populārākajiem trendiem būs melnā krāsa.

Melnas vannasistabas veidošana ir izaicinājums. Kā panākt to, lai vannasistabas interjers nebūtu depresīvi nomācošs vai vampīrsāgu cienītājiem atbilstošs? Interjera dizaineriem ir daži padomi, kā izveidot elegantu un modernu vannasistabu.

Monohroms interjers melnos toņos izskatīsies iespaidīgāk, ja tajā tiks apvienotas dažādas tekstūras. Kombinē matētu sienu krāsojumu ar greznām marmora virsmām, stiklu un zeltīta metāla elementiem. Flīzes uz sienām un grīdas var likt skujiņas veidā vai veidot ģeometrisku secību. Monohromā interjerā arī dvieļiem un citiem dekoratīvajiem elementiem ir jābūt ieturētiem melnos toņos. 

Pārāk daudz melnās krāsas? Ievies kādu citas krāsas akcentu melnā vannasistabā - piemēram, koka skapīti vai flīžu joslu gaišas krāsas tonī.

Melnbaltais salikums ir klasika, ar to ir grūti nošaut greizi. Ja vēlies padarīt savu vannasistabu modernāku, neieguldot pārāk daudz līdzekļu, vari izvēlēties santehniku baltā krāsā, bet melno krāsu izmantot sienu, grīdu noformēšanai un dažādos dekoratīvajos elementos.

Melnās un baltās krāsas kontrastu var veidot, izvēloties viena stila apdares materiālus vienai vai divām sienām un grīdai, savukārt pārējo sienu un griestu apdarei izvēlēties kontrastējošas krāsas apdares materiālus.

Melnā vannasistabā noteikti jāpievērš īpaša uzmanība apgaismojuma izvēlei. Iespējams, ka prātīgāk būtu vērsties pie kāda apgaismojuma dizainera, kas spēs ieteikt gan vizuāli, gan tehniskā ziņā atbilstošus apgaismojuma priekšmetus.

Kas teicis, kas māksla nav domāta vannasistabai? Muļķības! Stilīgā vannasistabā lieliski iederēsies arī kāds mākslas darbs melnos toņos - iespējams, kāda grafika, abstraktā māksla vai melnbalta fotogrāfija. 

Kā padarīt melnu vannasistabu nedaudz dzīvīgāku? Izmanto ziedu kompozīcijas, orhidejas vai zaļos augus podiņos - piemēram, papardes lieliski jutīsies vannasistabas mitrajā vidē.

Ja šogad plāno vannasistabas pārvērtības, ieskaties galerijā un smelies idejas.

Attēli: www.pinterest.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā