2017. gada rudens interjera aktualitātes

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 15. septembris 2017 13:41
1807
Ja tu nespēj izvēlēties vienu noteiktu krāsu, rudens/ziemas sezonā interjera dizaineri piedāvā krāsu kombinācijas un kontrastus. Dažādu krāsu laukumu veidošana ir pieļaujama gan uz sienām, gan tekstilā, gan mēbelēs, taču ir ieteicams to kombinēt ar vienkrāsainiem laukumiem – piemēram, grīdu gaišā vai pelēcīgā tonī. Lai neradītu haotisku skatu, kontrastu krāsojumu ir ieteicams izmantot tikai vienam vai diviem laukumiem.
Iedvesmojoties no dabas, interjera dizaineri piedāvā iekļaut dažādus zaļās krāsas toņus mājokļa noformējumā. Telpas noformējumam var izvēlēties vienu noteiktu zaļās krāsas toni vai kombinēt tos savā starpā, lai radītu dziļuma efektu. Smaragdzaļais tonis lieliski izskatīsies salikumā ar baltu, bēsu, melnu, zelta un maigi rozā krāsu.
Interjera modē atgriežas tapetes ar masīvu, izteiksmīgu ziedu rakstu, piešķirot telpai romantisku noskaņu. Puķainas tapetes lieliski izskatīsies gan guļamistabā, gan viesistabā, gan virtuvē un pat vannasistabā.
Rudens un ziema ir mācību laiks. Tāpēc ģeomtrijas aktualitāte interjerā šajā laikā ir pašsaprotama. Veidojot flīžu apdari, izvēlies flīzes ar ģeometrisku rakstu. Atceries, ka kvadrāts nav vienīgā ģeometriskā forma. Īpaši aktuālas ir mozaīkflīzes.
Mūsu dzīve ir tik piesātināta, ka interjera dizaineri piedāvā veidot interjeru monohromā stilā. Monohromam interjeram par pamatu tiek izvēlēta viena krāsa, variējot noformējumā ar krāsas toņiem, rakstiem un tekstūrām.
Mūsdienu piesātinātajā un arī piesārņotajā vidē atgriešanās pie dabas iegūst lielāku aktualitāti. Cilvēki sāk atkal apjaust savu saikni ar dabu, tāpēc pilsētas mājokļa interjerā parādās vairāk dabīgo materiālu. Apdarē, dekoros, mēbelēs un apgaismes ķermeņos tiek izmantoti kokmateriāli, niedres, džuta, kaņepju šķiedras, lins, vilna, kažokādas, māls, akmens un pat sūnas.
Dienas kļūst īsākas. Aizvien biežāk debesis klāj pelēki un tumši mākoņi. Ja vēlies padarīt savu mājokli gaišāku, vieglāku un romantiskāku, izvēlies maigi rozā krāsas toņu variācijas. Rozā krāsa lieliski izskatīsies salikumā ar pelēku, debeszilu, baltu krāsu.
Zaļie istabas augi ražo skābekli, attīra gaisu un piesārņojuma un lieliski papildina mūsdienu interjeru, veidojot vismaz nelielu saikni ar dabu un cilvēku vienotību ar to. Jo vairāk, jo labāk – zaļie istabas augi iederēsies jebkurā mājokļa telpā. Ja tava ikdiena ir steidzīga un aizņemta, ka baidies piemirst par istabas augu apkopšanu, izvēlies augus, kuri neprasa īpašu uzmanību – piemēram, sukulentus.
Samts ir karalisks materiāls. Tas ir aktuāls ne tikai apģērbu modē, bet arī ir klasiska vērtība interjerā. Supermīksts un patīkams pieskārienam. Samta mēbeles būs cēls un elegants papildinājums tavam mājoklim. Rudens/ziemas sezonai ir ieteicams izvēlēties samta mēbeles un interjera aksesuārus siltos un rudenīgi košos toņos.

Piesātinātu ziedu rakstu tapetes ir atgriezušās interjera modē. Zaļo istabas augu klātbūtne nostiprina savas tiesības interjera modes trendos. Bet interjers ar monohromu efektu ir 2017. gada rudens/ziemas vadošais trends.

Aiz loga ir sācies transformācijas process. Ir laiks padomāt par pārmaiņām arī savā mājoklī, sagatavojot to rudens/ziemas sezonai. Sieviešu Klubs izpētīja interjera modes aktualitātes, lai palīdzētu tev iekārtot vai pārkārtot savu mājokli.

20170915133855-84404.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies