“Rīgas nami” piedalās akcijā Zemes stunda

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2021. gada 26. marts, 14:24:21
“Rīgas nami” piedalās akcijā Zemes stunda

Foto: www.pixabay.com

SIA “Rīgas nami” šogad jau tradicionāli tāpat kā iepriekš atbalsta vispasaules akciju Zemes stunda, kuras laikā - sestdien, 27.martā no plkst. 20.30 – 21.30 tiks izslēgtas Melngalvju nama Rātslaukumā un kinoteātra “Splendid Palace” fasāžu apgaismojums. 

“Mēs piekrītam “Pasaules dabas fonda” paustajam par to, ka uzņēmumi var būt ietekmīgs spēks, kas mudina cilvēkus rīkoties dabas labā. Akcija Zemes stunda ir viena no lielākajām vides kustībām pasaulē un dalība tajā ir simbolisks rīcība, lai kopīgi paustu atbalstu plašākām pārmaiņām, tā ir kā atgādinājums mums visiem rīkoties taupīgi ar elektrību un citiem resursiem arī visās pārējās gada dienās - ikdienā. SIA “Rīgas nami” kā lielākais vēsturisko objektu apsaimniekotājs Rīgā ikdienā domā ilgtspējības kategorijās, mums ir būtiski mazinās uzņēmuma ietekmi uz vidi visās jomās. Sadarbojamies ar nomniekiem, kam ir līdzīga izpratne un vērtības,” norāda SIA “Rīgas nami” valdes priekšsēdētāja Vineta Verika. 

Šogad ierasto pulcēšanās pasākumu un fizisko klātbūtni pilsētu gaismas objektu izslēgšanas brīdī aizstās kopības sajūta un solidarizēšanās digitāli. Mēs nevaram būt kopā plecu pie pleca, bet mēs varam būt kopā virtuāli! “Pasaules Dabas Fonds” Zemes stundā aicina visus simboliski samazināt apgaismojumu mājās un pieslēgties Zemes stundas koncertam savā datorā ar saukli "Iestājies par dabu!"

Zemes stunda ir starptautisks pasākums, kura dalībnieki tiek aicināti izslēgt gaismu un maznozīmīgās elektriskās iekārtas uz vienu stundu marta sestdienas vakarā no 20:30 līdz 21:30 pēc vietējā laika. Simboliskās akcijas mērķis ir aktualizēt klimata pārmaiņas un popularizēt elektroenerģijas taupīšanu ikdienā. Zemes stundu organizē “Pasaules dabas fonds”.